bool(false)

Kulturní akce na Malostranském náměstí

8. července 2016

Od července 2016 už není Malostranské náměstí parkovištěm a přiblížilo se ke svému původnímu smyslu, kdy sloužilo jako místo setkávání. Cílem zkušebního provozu Malostranského náměstí, který probíhal od července 2016 do března 2017 pod vedením Institutu plánov ání a orzvoje, bylo prostor zklidnit. Tak, aby si návštěvníci zvykli že si zde můžou posedět na židličkách, odpočinout si a užívat si unikátní architekturu i čilý ruch městského života.

Během tohoto období zde probíhaly drobné kulturní a nekomerční aktivity. Vyhodnocení zkušebního režimu Malostranského náměstí ke stažení ZDE

Na náměstí dále naleznete

#Pražské židle

Přijďte se posadit! Pilotní projekt Pražské židle & stolky testuje v letošním roce nový typ mobiliáře v Praze. Projekt iniciovala Kancelář veřejného prostoru IPR Praha a vznikl ve spolupráci s magistrátem HMP, Trade Center Praha a.s. a lokálními partnery z řad místních institucí. Židle jsou volně k dispozici každému a můžete je potkat kromě Malostranského náměstí také před galerií Rudolfinum, na piazzetě Národního divadla nebo na smíchovské náplavce.

 

 

Chcete na náměstí realizovat svou akci?

Obraťte se na pověřeného pracovníka Odboru dopravy Prahy 1 dle typu Vámi realizované akce.

Více zde: www.praha1.cz/cps/potrebuji-si-vyridit-133.html

  

Malostranske_namesti_web

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru