bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Albrecht Petr MgA. (SPR/ARCH) 235 010 211 dokumentátor SPR ARCH albrecht@ipr.praha.eu
Alexeev Ester (RED/KRP) 236005041 asistentka RED KRP alexeev@ipr.praha.eu
Balun Marek Mgr. (SPI/VAP) 236004582 vývojář aplikací SPI VAP balun@ipr.praha.eu
Bareš Vít Bc. (SPI/VAP) 236005045 vývojář aplikací SPI VAP bares_v@ipr.praha.eu
Baron Bohdan Mgr. (SPI/KPD) 236005053 vedoucí kanceláře KPD SPI KPD baron@ipr.praha.eu
Baroš Andrej Mgr. (SPI/VAP) 236004730 vývojář aplikací SPI VAP BAROS@ipr.praha.eu
Bárta Zdeněk Ing. (SPI/VAP) 236005695 systémový inženýr SPI VAP barta@ipr.praha.eu
Bartecká Gabriela (SDM/KPU) 236004630 administrativní a spisová pracovnice SDM KPU bartecka@ipr.praha.eu
Bärtl Štěpán Mgr. (SVV/CAMP) vedoucí kanceláře CAMP SVV CAMP bartl@ipr.praha.eu
Bartošek Michal Ing. arch. (SPM) 236005652 specialista pro architekturu a uzemní plánování SPM bartosek@ipr.praha.eu
Beitl Filip (PROV/KHS) 236005603 technický pracovník PROV KHS beitl@ipr.praha.eu
Belej Adéla (SSP) 236005008 asistentka SSP belej@ipr.praha.eu
Bendová Jitka (RED/KRP) 236004718 vedoucí kanceláře KRP RED KRP bendova@ipr.praha.eu
Benedikt Vojtěch Ing. (INFR/KDI) specialista udržitelné mobility INFR KDI benedikt@ipr.praha.eu
Beneš Pavel Ing. arch. (SDM/KPU) 236005645 urbanista a koncepční projektant SDM KPU benes@ipr.praha.eu
Benešová Kubáková Ivana Ing. arch. (SPM/UAP) 236004646 specialistka územně analytických podkladů SPM UAP kubakova@ipr.praha.eu
Binko Marek Bc. (INFR/KDI) 236004564 specialista koncepce dopravy INFR KDI binko@ipr.praha.eu
Bláha Václav (SPR/ARCH) 235 010 211 archivář SPR ARCH blaha@ipr.praha.eu
Blanár Samuel Bc.(SPI/VAP) vývojář aplikací SPI VAP blanar@ipr.praha.eu
Boháč Ondřej Mgr. (RED) 236004710 ředitel RED bohac@ipr.praha.eu
Bohuniczky Annamária Ing. arch. (SPM/UAP) 236005052 vedoucí kanceláře UAP SPM UAP bohuniczky@ipr.praha.eu
Bomberová Eva Ing. arch. (SPM/UAP) 236004559 specialistka územně analytických podkladů SPM UAP bomberova@ipr.praha.eu
Bouchal Petr (SSP/KSR) 236004561 vedoucí kanceláře KSR SSP KSR bouchal@ipr.praha.eu
Brabec Tomáš RNDr. Ph.D. (SSP/KAP) 236004746 specialista analýz a prognóz SSP KAP brabec@ipr.praha.eu
Brlík Milan MSc. (SVV/PAR) 236004575 vedoucí kanceláře PAR SVV PAR brlik@ipr.praha.eu
Březáková Hana Ing. (SPI/ZMD) 236005669 správkyně technické mapy SPI ZMD brezakova@ipr.praha.eu
Březina Ondřej Ing. (INFR/KTI) 236004585 specialista technické infrastruktury INFR KTI brezina@ipr.praha.eu
Bukovský Martin Ing. arch. (SPM/KMP) architekt SPM KMP bukovsky@ipr.praha.eu
Buriánová Marcela (PROV/ROZ) účetní PROV ROZ burianova@ipr.praha.eu
Caha Ivo RNDr. (SPM/KZI) 236004594 specialista přírody krajiny SPM KZI caha@ipr.praha.eu

Zobrazeno 1 - 30 z 230 záznamů      1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru