bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Ditrich Filip Ing. arch. (SDM/KPU) 236004571 urbanista koncepční projektant SDM KPU ditrich@ipr.praha.eu
Drápalová Kristýna Mgr. (SPM/UAP) 236005633 specialista územně analytických podkladů SPM UAP drapalova@ipr.praha.eu
Drda Filip Ing. (SPI/VAP) 236004567 proj. inf. a kom. technologií SPI VAP drda@ipr.praha.eu
Ducháčová Jana (SPI) 236005611 odborný pracovník rozvoje úz.samospr.celků SPI duchacova@ipr.praha.eu
Eisenberger Judita (RED/KRP) 236004584 specialista zahraničních vztahů RED KRP eisenberger@ipr.praha.eu
Ent Zdeněk Ing. arch. (SPM/KZI) 236004598 architekt SPM KZI ent@ipr.praha.eu
Ešnerová Eva Bc. MSc. (SSP/KSR) specialista strategie a rozvoje SSP KSR esnerova@ipr.praha.eu
Faktorová Věra (SPI/KPD) 236004618 správce inf. a kom. technologií SPI KPD faktorova@ipr.praha.eu
Fasurová Tereza Mgr. (SVV/PAR) 236005670 specialista participačnícho procesů SVV PAR fasurova@ipr.praha.eu
Fedina Martin Mgr. (SPR/VEZ) 236005625 specialista veřejných zakázek SPR VEZ fedina@ipr.praha.eu
Fejfar Martin Mgr. (SPM/KZI) 236004593 specialista přírody a krajiny SPM KZI fejfar@ipr.praha.eu
Fišer Jan Ing. (SPM/KZI) 236005657 specialista životního prostředí SPM KZI fiser@ipr.praha.eu
Foglar Filip Ing. arch. (RED/KMP) 236004708 architekt RED KMP foglar@ipr.praha.eu
Frejlachová Kateřina Ing. arch. (SDM/KVP) 236004744 architekt SDM KVP frejlachova@ipr.praha.eu
Gardoňová Alžběta Ing. (SPI/KPD) 236005685 proj. inf. a kom. technologií SPI KPD gardonova@ipr.praha.eu
Habrová Monika Ing. arch. (SDM/KPS) 236004531 architekt SDM KPS habrova@ipr.praha.eu
Hainc Jaromír Ing. arch. Ph.D. (SDM) 236005556 Reditel sekce SDM SDM hainc@ipr.praha.eu
Hájková Martina Mgr. (SPR/PRAV) 236004659 právník SPR PRAV hajkova@ipr.praha.eu
Hák Karel Ing. (INFR/KDI) 236004568 vedoucí kanceláře KDI INFR KDI hak@ipr.praha.eu
Handrychová Marcela (RED/KRP) 236004711 asistent RED KRP handrychova@ipr.praha.eu
Haňkovská Anna (SPI/ZMD) 236005628 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD hankovska@ipr.praha.eu
Hegerová Ragan Kateřina DiS. vedoucí kanceláře KRD hegerova@ipr.praha.eu
Hejnová Tereza Mgr. (SSP/KIP) specialista inovační politiky SSP KIP hejnova@ipr.praha.eu
Hendrych Jakub Ing. arch. (SDM/KVP) 236004745 architekt SDM KVP hendrych@ipr.praha.eu
Heřman Pavel (SPR/ARCH) 235 010 218 archivář SPR ARCH herman@ipr.praha.eu
Hladík Jan akad. arch. (SDM/KPU) 236004741 urbanista koncepční projektant SDM KPU Hladik@ipr.praha.eu
Holá Markéta Ing. arch. (SPM/UAP) 236005025 specialista pro urbanismus a architekturu SPM UAP hola@ipr.praha.eu
Holubová Mária Ing. (SPI/ZMD) 236005650 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD holubova@ipr.praha.eu
Horáčková Petra Mgr. (SSP/KSR) specialista strategie a rozvoje SSP KSR horackova@ipr.praha.eu
Hrubešová Petra Ing. arch. (SDM/KPS) 236004531 architekt SDM KPS hrubesova@ipr.praha.eu

Zobrazeno 31 - 60 z 207 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru