bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Kovaříková Lucie Ing. (SPI) 236005605 projektový manažer pro prostorová data a systémy SPI kovarikova@ipr.praha.eu
Králová Renáta Mgr. (SSP/KIP) 236005688 specialista inovační politiky SSP KIP kralova@ipr.praha.eu
Križan Luboš Ing. arch. (SDM/KPU) 236005615 urbanista koncepční projektant SDM KPU krizan@ipr.praha.eu
Krupičková Zuzana (SDM) 236005013 asistentka SDM krupickova@ipr.praha.eu
Kříbala Martin Ing. (INFR/KDI) 236004564 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI kribala@ipr.praha.eu
Kubeš Martin RNDr. (SPM/KMP) 236004656 specialista pro přírodu a krajinu SPM KMP kubes@ipr.praha.eu
Kubíček Ondřej Mgr. (SSP/KSR) specialista strategie a rozvoje SSP KSR kubicek@ipr.praha.eu
Kubiš Kamil Ing. arch. (SPR) 236005642 specialista pro architekturu a územní plánování SPR kubis@ipr.praha.eu
Kumsta Josef (SPR/ARCH) 235 010 216 archivář SPR ARCH kumsta@ipr.praha.eu
Kumsta Ondřej Bc. (SPR/PER) 236004658 personalista SPR PER kumsta.o@ipr.praha.eu
Kumstová Věra (INFR) 236005638 asistent INFR kumstova@ipr.praha.eu
Kuna Vojtěch Ing. M.A. (SSP/KSR) specialista projektů města SSP KSR kuna@ipr.praha.eu
Kundrata Marek MgA. (SDM/KVP) 236004634 architekt SDM KVP kundrata@ipr.praha.eu
Lapáček Tomáš Bc. (SSP) 236005660 ředitel sekce SSP SSP lapacek@ipr.praha.eu
Lebr Lukáš Ing. (PROV/ICT) 236005681 vedoucí kanceláře ICT PROV ICT lebr@ipr.praha.eu
Lehkoživová Regina (SPR/ARCH) 235 010 211 archivář SPR ARCH lehkozivova@ipr.praha.eu
Lehotský Daniel Mgr. (SPI/ZMD) 236005628 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD lehotsky@ipr.praha.eu
Lejsková Karolina Mgr. (SPI/KPD) 236005605 správce inf. a kom. technologií SPI KPD lejskova@ipr.praha.eu
Leňo Michal Ing. arch. (SPM/KMP) 236004626 architekt SPM KMP leno@ipr.praha.eu
Lieberzeit Vladimír Ing. (SSP/KAP) specialista analýz a prognóz SSP KAP lieberzeit@ipr.praha.eu
Mačejovská Lada (SPR/PER) 236004590 personalistka (pověřená zastupováním vedoucího PER) SPR PER macejovska@ipr.praha.eu
Mádlová Neškudlová Irena Ing. arch. (SPM/KPU) 236005006 urbanista koncepční projektant SDM KPU madlova@ipr.praha.eu
Mach Eduard Mgr. (SPR/ARCH) 236005618 koordinátor spisové služby SPR ARCH mach_e@ipr.praha.eu
Macháčková Anna Ing. arch (SDM/KPU) 236004728 urbanista koncepční projektant SDM KPU machackova@ipr.praha.eu
Makovec Milan Ing. (SPR/ARCH) 235 010 213 archivář SPR ARCH makovec@ipr.praha.eu
Marek Lukáš Mgr. (SPR/VEZ) 236004538 vedoucí kanceláře VEZ SPR VEZ marek@ipr.praha.eu
Matola Michal DiS. (PROV/ICT) správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT matola@ipr.praha.eu
McGarrell Klimentová Monika Mgr. (RED) specialista rozvoje a péče o zaměstnance RED klimentova@ipr.praha.eu
Mejstřík Jiří Ing. 236005676 mejstrik@ipr.praha.eu
Melková Pavla Ing. arch. doc. Ph.D. (RED) specialista pro architekturu a územní plánování RED melkova@ipr.praha.eu

Zobrazeno 91 - 120 z 205 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru