bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Pechlát Jakub Ing. (SSP/KIP) 236005677 vedoucí kanceláře SSP KIP pechlat@ipr.praha.eu
Pelčíková Pavla MSc. (SVV/PAR) 236004575 specialista participačnícho procesů SVV PAR pelcikova@ipr.praha.eu
Peroutková Barbora Ing. (SVV/CAMP) programový koordinátor SVV CAMP peroutkova@ipr.praha.eu
Petr Matěj (INFR/KDI) 236004742 konstruktér INFR KDI petr@ipr.praha.eu
Petrová Michaela Ing. (SPI/KPD) 236005062 správce inf. a kom. technologií SPI KPD petrova@ipr.praha.eu
Pincová Jitka (SPR/VEZ) 236004615 specialista veřejných zakázek SPR VEZ Pincova@ipr.praha.eu
Pochmann Michal Mgr. (SPI/VAP) 236005096 vedoucí kanceláře SPI VAP pochmann@ipr.praha.eu
Pokorný Václav (PROV/KHS) 236004720 technický pracovník PROV KHS
Polakovičová Romana (PROV/ROZ) 236005604 rozpočtář-účetní PROV ROZ polakovicova@ipr.praha.eu
Pospíšilová Michaela Ing. (SDM/KPU) 236005060 urbanista koncepční projektant SDM KPU pospisilova@ipr.praha.eu
Prodanová Zdeňka (PROV/ROZ) 236004581 finanční referent PROV ROZ prodanova@ipr.praha.eu
Procházková Renata (SPM/UAP) 236004736 specialista územně analytických podkladů SPM UAP prochazkova@ipr.praha.eu
Prokleška Jan (PROV/KII) správce informačních a komunikačních technologií PROV KII prokleska@ipr.praha.eu
Přibylová Anna MgA. 236004531 architekt pribylova@ipr.praha.eu
Rabiňáková Kateřina Mgr. (SPR/PRAV) 236005033 právník SPR PRAV rabinakova@ipr.praha.eu
Raffayová Markéta (SPR/VEZ) 236004607 specialista veřejných zakázek SPR VEZ raffayova@ipr.praha.eu
Recepce C 236005050 recepce_c@ipr.praha.eu
Riegrová Zdeňka Ing. arch. (SDM/KPU) 236004728 urbanista koncepční projektant SDM KPU riegrova@ipr.praha.eu
Richtr Jan Mgr. (SPM/KZI) 236005607 vedoucí kanceláře SPM KZI richtr@ipr.praha.eu
Roun Jiří (SPI/ZMD) 236005056 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD roun@ipr.praha.eu
Sehnal Tomáš Ing. (SSP/KAP) 236005692 specialista analýz a prognóz SSP KAP sehnal@ipr.praha.eu
Scholz Milan Ing. (SPI/KPD) 236005682 proj. inf. a kom. technologií SPI KPD scholz@ipr.praha.eu
Schorná Renata (SPR/PER) 236005674 mzdová účetní SPR PER schorna@ipr.praha.eu
Schweiglerová Magdalena (SPI/ZMD) 236005650 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD schweiglerova@ipr.praha.eu
Slabová Alena (SPR/ARCH) 236005617 pracovník spisové služby SPR ARCH slabova@ipr.praha.eu
Slánský Karel Ing. (SPM/KZI) 236004655 krajinářský architekt SPM KZI slansky@ipr.praha.eu
Smetana Marie Ing. arch. (RED/KMP) 236004714 architekt RED KMP smetana@ipr.praha.eu
Svobodová Hana Bc. (SPI/KPD) 236005637 správce inf. a kom. technologií SPI KPD svobodova@ipr.praha.eu
Synková Renata Ing. arch. (SDM/KPU) 236004602 urbanista koncepční projektant SDM KPU synkova@ipr.praha.eu
Szentesi Antal Ing. (PROV/KHS) 236005072 referent majetkové správy PROV KHS szentesi@ipr.praha.eu

Zobrazeno 151 - 180 z 212 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru