bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Pokorný Václav (PROV/KHS) 236004720 technický pracovník PROV KHS
Albrecht Petr MgA. (PROV/KHS) 236005603 technický pracovník PROV KHS albrecht@ipr.praha.eu
Aleš Dominik Ing. arch. (SDM/KPU) 236004599 vedoucí kanceláře KPU SDM KPU ales@ipr.praha.eu
Alexeev Ester (RED/KRP) 236005041 asistent RED KRP alexeev@ipr.praha.eu
Balun Marek Mgr. (SPI/VAP) proj. inf. a kom. technologií SPI VAP balun@ipr.praha.eu
Bareš Vít Bc. (SPI/VAP) 236005045 správce inf. a kom. technologií SPI VAP bares_v@ipr.praha.eu
Baron Bohdan Mgr. (SPI/KPD) 236005053 vedoucí kanceláře KPD SPI KPD baron@ipr.praha.eu
Baroš Andrej Mgr. (SPI/VAP) 236004730 proj. inf. a kom. technologií SPI VAP BAROS@ipr.praha.eu
Bárta Zdeněk Ing. (SPI/VAP) 236005695 systémový inženýr SPI VAP barta@ipr.praha.eu
Bärtl Štěpán Mgr. (SVV/CAMP) vedoucí kanceláře CAMP SVV CAMP bartl@ipr.praha.eu
Bartoníčková Eva Ing. (INFR/KTI) 236005016 specialista technické infrastruktury INFR KTI bartonickova@ipr.praha.eu
Bartošek Michal Ing. arch. (RED) 236005652 specialista pro architekturu a územní plánování RED bartosek@ipr.praha.eu
Belej Adéla (SSP) 236005008 asistent SSP belej@ipr.praha.eu
Bendová Jitka (RED/KRP) 236004718 Vedoucí kanceláře KRP RED KRP bendova@ipr.praha.eu
Bláha Václav (SPR/ARCH) 235 010 211 archivář SPR ARCH blaha@ipr.praha.eu
Boháč Ondřej Mgr. (RED) 236004710 ředitel RED bohac@ipr.praha.eu
Bohuniczky Annamária Ing. arch. (RED/KMP) 236004644 architekt RED KMP bohuniczky@ipr.praha.eu
Brabec Tomáš RNDr. Ph.D. (SSP/KAP) 236004746 specialista analýz a prognóz SSP KAP brabec@ipr.praha.eu
Brablecová Jitka Ing. arch. (SDM/KPS) 236004601 architekt SDM KPS brablecova@ipr.praha.eu
Bradová Eliška Mgr. (SPM) 236005698 ředitelka sekce SPM bradova@ipr.praha.eu
Brázda Tomáš Ing. arch. (SDM/KPU) 236004729 urbanista koncepční projektant SDM KPU brazda@ipr.praha.eu
Březáková Hana Ing. (SPI/ZMD) 236005669 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD brezakova@ipr.praha.eu
Březina Ondřej Ing. (INFR/KTI) 236004585 specialista technické infrastruktury INFR KTI brezina@ipr.praha.eu
Brlík Milan MSc. (SVV/PAR) 236004575 Vedoucí kanceláře SVV PAR brlik@ipr.praha.eu
Caha Ivo RNDr. (SPM/KZI) 236004594 specialista životního prostředí SPM KZI caha@ipr.praha.eu
Čálek Martin Ing. (INFR/KDI) 236004557 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI calek@ipr.praha.eu
Částka Lukáš (PROV/KII) 236005027 správce operačního systému PROV KII castka@ipr.praha.eu
Čech Matěj BcA. (SVV/CAMP) 236005670 grafik SVV CAMP cech@ipr.praha.eu
Čepelák Ondřej (PROV/KII) 236004737 správce informačních a komunikačních technologií PROV KII cepelak@ipr.praha.eu
Červinková Eva Ing. arch. MgA. (RED/KMP) 236004708 architekt RED KMP cervinkova@ipr.praha.eu

Zobrazeno 1 - 30 z 212 záznamů      1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru