bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Zemánek Ondřej Ing. (SDM/KPU) 236005609 urbanista koncepční projektant SDM KPU zemanek@ipr.praha.eu
Hladík Jan akad. arch. (SDM/KPU) 236004741 urbanista koncepční projektant SDM KPU Hladik@ipr.praha.eu
Beneš Pavel Ing. arch. (SDM/KPU) 236005645 urbanista koncepční projektant SDM KPU benes@ipr.praha.eu
Križan Luboš Ing. arch. (SDM/KPU) 236005615 urbanista koncepční projektant SDM KPU krizan@ipr.praha.eu
Volrábová Zuzana Ing. arch. (SDM/KPU) 236005006 urbanista koncepční projektant SDM KPU volrabova@ipr.praha.eu
Jebavý Libor Ing. arch. (SDM/KPU) 236005081 urbanista koncepční projektant SDM KPU jebavy@ipr.praha.eu
Jeřábková Jitka Ing. (SDM/KPU) 236005014 urbanista koncepční projektant SDM KPU jerabkova@ipr.praha.eu
Kosková Zuzana Ing. arch. (SDM/KPU) 236004588 urbanista koncepční projektant SDM KPU koskova@ipr.praha.eu
Čížkovská Michaela Ing. arch. (SDM/KPU) 236005006 urbanista koncepční projektant SDM KPU cizkovska@ipr.praha.eu
Macháčková Anna Ing. arch (SDM/KPU) 236004728 urbanista koncepční projektant SDM KPU machackova@ipr.praha.eu
Schindlerová Pacalová Lenka Ing. (SPM/KZP) urbanista koncepční projektant SPM KZP schindlerova@ipr.praha.eu
Drahota Jan Ing. (SPM/KZP) urbanista koncepční projektant SPM KZP drahota@ipr.praha.eu
Lepša Jan akad. arch. (SDM/KPU) urbanista koncepční projektant SDM KPU lepsa@ipr.praha.eu
Komorous Robert (PROV/KHS) 236004720 technický pracovník PROV KHS komorous@ipr.praha.eu
Pokorný Václav (PROV/KHS) 236004720 technický pracovník PROV KHS
Albrecht Petr MgA. (PROV/KHS) 236005603 technický pracovník PROV KHS albrecht@ipr.praha.eu
Vaic Julius (PROV/KHS) 236004595 technický pracovník PROV KHS vaic@ipr.praha.eu
Bárta Zdeněk Ing. (SPI/VAP) 236005695 systémový inženýr SPI VAP barta@ipr.praha.eu
Částka Lukáš (PROV/ICT) 236005027 správce operačního systému PROV ICT castka@ipr.praha.eu
Prokleška Jan (PROV/ICT) správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT prokleska@ipr.praha.eu
Mikula Vít (PROV/ICT) 236005009 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT mikula@ipr.praha.eu
Szkrobisz Daniel (PROV/ICT) 236004737 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT szkrobisz@ipr.praha.eu
Kohák Pavel (PROV/ICT) 236005683 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT kohak@ipr.praha.eu
Matola Michal DiS. (PROV/ICT) správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT matola@ipr.praha.eu
Veselka Pavel (SPI/ZMD) 236005077 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD veselka@ipr.praha.eu
Holubová Mária Ing. (SPI/ZMD) 236005650 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD holubova@ipr.praha.eu
Otevřelová Dagmar (SPI/ZMD) 236005043 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD otevrelova@ipr.praha.eu
Petrová Michaela Ing. (SPI/KPD) 236005062 správce inf. a kom. technologií SPI KPD petrova@ipr.praha.eu
Roun Jiří (SPI/ZMD) 236005056 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD roun@ipr.praha.eu
Haňkovská Anna (SPI/ZMD) 236005628 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD hankovska@ipr.praha.eu

Zobrazeno 31 - 60 z 207 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru