bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Zemánek Ondřej Ing. (SDM/KPU) 236005609 urbanista koncepční projektant KPU zemanek@ipr.praha.eu
Hladík Jan akad. arch. (SDM/KPU) 236004741 urbanista koncepční projektant KPU Hladik@ipr.praha.eu
Beneš Pavel Ing. arch. (SDM/KPU) 236005645 urbanista koncepční projektant KPU benes@ipr.praha.eu
Križan Luboš Ing. arch. (SDM/KPU) 236005615 urbanista koncepční projektant KPU krizan@ipr.praha.eu
Volrábová Zuzana Ing. arch. (SDM/KPU) 236005006 urbanista koncepční projektant KPU volrabova@ipr.praha.eu
Jebavý Libor Ing. arch. (SDM/KPU) 236005081 urbanista koncepční projektant KPU jebavy@ipr.praha.eu
Jeřábková Jitka Ing. (SDM/KPU) 236005014 urbanista koncepční projektant KPU jerabkova@ipr.praha.eu
Kosková Zuzana Ing. arch. (SDM/KPU) 236004588 urbanista koncepční projektant KPU koskova@ipr.praha.eu
Čížkovská Michaela Ing. arch. (SDM/KPU) 236005006 urbanista koncepční projektant KPU cizkovska@ipr.praha.eu
Macháčková Anna Ing. arch (SDM/KPU) 236004728 urbanista koncepční projektant KPU machackova@ipr.praha.eu
Peterková Barbora Ing. arch. (SPM/KZP) 236005630 urbanista koncepční projektant peterkova@ipr.praha.eu
Schindlerová Pacalová Lenka Ing. (SPM/KZP) 236005666 urbanista koncepční projektant schindlerova@ipr.praha.eu
Drahota Jan Ing. (SPM/KZP) 236005665 urbanista koncepční projektant drahota@ipr.praha.eu
Lepša Jan akad. arch. (SDM/KPU) 236004588 urbanista koncepční projektant KPU lepsa@ipr.praha.eu
Wenzlová Amáta Milena Ing. arch. (SDM/KPU) 236004729 urbanista koncepční projektant KPU wenzlova@ipr.praha.eu
Komorous Robert (PROV/KHS) 236004720 technický pracovník komorous@ipr.praha.eu
Pokorný Václav (PROV/KHS) technický pracovník pokorny@ipr.praha.eu
Vaic Julius (PROV/KHS) 236004595 technický pracovník vaic@ipr.praha.eu
Beitl Filip (PROV/KHS) 236005603 technický pracovník beitl@ipr.praha.eu
Bárta Zdeněk Ing. (SPI/VAP) 236005695 systémový inženýr barta@ipr.praha.eu
Lebr Lukáš Ing. (PROV/ICT) 236005681 správce informačních a komunikačních technologií lebr@ipr.praha.eu
Prokleška Jan (PROV/ICT) správce informačních a komunikačních technologií prokleska@ipr.praha.eu
Mikula Vít (PROV/ICT) 236005009 správce informačních a komunikačních technologií mikula@ipr.praha.eu
Szkrobisz Daniel (PROV/ICT) 236004737 správce informačních a komunikačních technologií szkrobisz@ipr.praha.eu
Kohák Pavel (PROV/ICT) 236005683 správce informačních a komunikačních technologií kohak@ipr.praha.eu
Matola Michal DiS. (PROV/ICT) 236005009 správce informačních a komunikačních technologií matola@ipr.praha.eu
Veselka Pavel (SPI/ZMD) 236005077 správce inf. a kom. technologií veselka@ipr.praha.eu
Holubová Mária Ing. (SPI/ZMD) 236005650 správce inf. a kom. technologií holubova@ipr.praha.eu
Otevřelová Dagmar (SPI/ZMD) 236005043 správce inf. a kom. technologií otevrelova@ipr.praha.eu
Petrová Michaela Ing. (SPI/KPD) 236005062 správce inf. a kom. technologií petrova@ipr.praha.eu

Zobrazeno 31 - 60 z 215 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru