bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Prodanová Zdeňka (PROV/ROZ) 236004581 finanční referent PROV ROZ prodanova@ipr.praha.eu
Monzer Ladislav Mgr. (SPR/ARCH) dokumentátor SPR ARCH monzer@ipr.praha.eu
Krupičková Zuzana (SDM) 236005013 asistentka SDM krupickova@ipr.praha.eu
Kumstová Věra (INFR) 236005638 asistent INFR kumstova@ipr.praha.eu
Belej Adéla (SSP) 236005008 asistent SSP belej@ipr.praha.eu
Handrychová Marcela (RED/KRP) 236004711 asistent RED KRP handrychova@ipr.praha.eu
Alexeev Ester (RED/KRP) 236005041 asistent RED KRP alexeev@ipr.praha.eu
Nulíčková Irena (SPR/ARCH) 235 010 215 archivář SPR ARCH nulickova@ipr.praha.eu
Kumsta Josef (SPR/ARCH) 235 010 216 archivář SPR ARCH kumsta@ipr.praha.eu
Zábranská Věra (SPR/ARCH) 235 010 214 archivář SPR ARCH zabranska@ipr.praha.eu
Makovec Milan Ing. (SPR/ARCH) 235 010 213 archivář SPR ARCH makovec@ipr.praha.eu
Lehkoživová Regina (SPR/ARCH) 235 010 211 archivář SPR ARCH lehkozivova@ipr.praha.eu
Bláha Václav (SPR/ARCH) 235 010 211 archivář SPR ARCH blaha@ipr.praha.eu
Heřman Pavel (SPR/ARCH) 235 010 218 archivář SPR ARCH herman@ipr.praha.eu
Špičák Martin Ing. arch. (SDM/KVP) 236004613 architekt SDM KVP spicak@ipr.praha.eu
Kloudová Michaela Ing. arch. (SDM/KPS) 236004601 architekt SDM KPS kloudova@ipr.praha.eu
Leňo Michal Ing. arch. (SPM/KMP) 236004626 architekt SPM KMP leno@ipr.praha.eu
Hrubešová Petra Ing. arch. (SDM/KPS) 236004531 architekt SDM KPS hrubesova@ipr.praha.eu
Hendrych Jakub Ing. arch. (SDM/KVP) 236004745 architekt SDM KVP hendrych@ipr.praha.eu
Přibylová Anna MgA. 236004531 architekt pribylova@ipr.praha.eu
Kundrata Marek MgA. (SDM/KVP) 236004634 architekt SDM KVP kundrata@ipr.praha.eu
Ent Zdeněk Ing. arch. (SPM/KZI) 236004598 architekt SPM KZI ent@ipr.praha.eu
Habrová Monika Ing. arch. (SDM/KPS) 236004531 architekt SDM KPS habrova@ipr.praha.eu
Janíčková Marie Ing. arch. 236004714 architekt janickova@ipr.praha.eu
Špilar Jan Ing. architekt SPM KMP spilar@ipr.praha.eu
Kadlas Jan Ing. arch. (SDM/KVP) 236004633 architekt SDM KVP kadlas@ipr.praha.eu
Kašparová Rozálie MSc. (SDM/KVP) 236004744 architekt SDM KVP kasparova@ipr.praha.eu
Pytlounová Pančíková Mariana Ing. (SPM/KMP) 236004644 architekt SPM KMP pancikova@ipr.praha.eu
Jiráček Šimon Ing. arch. (SDM/KVP) 236004619 architekt SDM KVP jiracek@ipr.praha.eu
Mravčáková Viktória MgA. (SDM/KVP) 236004745 architekt SDM KVP mravcakova@ipr.praha.eu

Zobrazeno 151 - 180 z 207 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru