bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Mach Eduard Mgr. (SPR/ARCH) 236005618 koordinátor spisové služby mach_e@ipr.praha.eu
Záhorská Zuzana (SPR) 236005673 koordinační pracovník zahorska@ipr.praha.eu
Petr Matěj (INFR/KDI) 236004742 konstruktér - analytik KDI petr@ipr.praha.eu
Nosková Irena (SDM/KPU) 236005684 konstruktér KPU noskova@ipr.praha.eu
Páníková Barbora MgA. (SVV/KOM) 236005670 grafik KOM panikova@ipr.praha.eu
Prodanová Zdeňka (PROV/ROZ) 236004581 finanční referent prodanova@ipr.praha.eu
Monzer Ladislav Mgr. (SPR/ARCH) dokumentátor monzer@ipr.praha.eu
Albrecht Petr MgA. (SPR/ARCH) 235 010 211 dokumentátor albrecht@ipr.praha.eu
Krupičková Zuzana (SDM) 236005013 asistentka SDM krupickova@ipr.praha.eu
Kumstová Věra (INFR) 236005638 asistent INFR kumstova@ipr.praha.eu
Belej Adéla (SSP) 236005008 asistent belej@ipr.praha.eu
Handrychová Marcela (RED/KRP) 236004711 asistent KRP handrychova@ipr.praha.eu
Alexeev Ester (RED/KRP) 236005041 asistent KRP alexeev@ipr.praha.eu
Dvořáková Eliška (SPM) 236005620 asistent dvorakova.e@ipr.praha.eu
Nulíčková Irena (SPR/ARCH) 235 010 215 archivář nulickova@ipr.praha.eu
Kumsta Josef (SPR/ARCH) 235 010 216 archivář kumsta@ipr.praha.eu
Zábranská Věra (SPR/ARCH) 235 010 214 archivář zabranska@ipr.praha.eu
Makovec Milan Ing. (SPR/ARCH) 235 010 213 archivář makovec@ipr.praha.eu
Lehkoživová Regina (SPR/ARCH) 235 010 211 archivář lehkozivova@ipr.praha.eu
Bláha Václav (SPR/ARCH) 235 010 211 archivář blaha@ipr.praha.eu
Heřman Pavel (SPR/ARCH) 235 010 218 archivář herman@ipr.praha.eu
Hrubešová Petra Ing. arch. (SDM/KVP) 236004531 architektka hrubesova@ipr.praha.eu
Červinková Eva Ing. arch. MgA. (SPM/KMP) 236004656 architektka cervinkova@ipr.praha.eu
Špičák Martin Ing. arch. (SDM/KVP) 236004613 architekt spicak@ipr.praha.eu
Deyl Jiří Ing. arch. (SPM/KMP) 236004708 architekt deyl@ipr.praha.eu
Kloudová Michaela Ing. arch. (SSP/KMK) 236004601 architekt kloudova@ipr.praha.eu
Leňo Michal Ing. arch. (SPM/KMP) 236004626 architekt leno@ipr.praha.eu
Hendrych Jakub Ing. arch. (SDM/KVP) 236004745 architekt hendrych@ipr.praha.eu
Přibylová Anna MgA. 236004531 architekt pribylova@ipr.praha.eu
Kundrata Marek MgA. (SDM/KVP) 236004634 architekt kundrata@ipr.praha.eu

Zobrazeno 151 - 180 z 215 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru