bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Veselka Pavel (SPI/ZMD) 236005077 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD veselka@ipr.praha.eu
Holubová Mária Ing. (SPI/ZMD) 236005650 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD holubova@ipr.praha.eu
Hříbal Vojtěch (SPI/ZMD) 236005659 vedoucí kanceláře ZMD SPI ZMD hribal@ipr.praha.eu
Otevřelová Dagmar (SPI/ZMD) 236005043 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD otevrelova@ipr.praha.eu
Roun Jiří (SPI/ZMD) 236005056 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD roun@ipr.praha.eu
Haňkovská Anna (SPI/ZMD) 236005628 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD hankovska@ipr.praha.eu
Schweiglerová Magdalena (SPI/ZMD) 236005650 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD schweiglerova@ipr.praha.eu
Vaňková Jana (SPI/ZMD) 236005650 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD vankova@ipr.praha.eu
Březáková Hana Ing. (SPI/ZMD) 236005669 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD brezakova@ipr.praha.eu
Lehotský Daniel Mgr. (SPI/ZMD) 236005628 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD lehotsky@ipr.praha.eu
Janáčková Jana (SPI/ZMD) 236004735 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD janackova@ipr.praha.eu
Žižka Milan (SPI/ZMD) 236004731 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD zizka@ipr.praha.eu
Vyskočilová Zuzana (SPI/ZMD) 236005065 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD vyskocilova@ipr.praha.eu
Fedina Martin Mgr. (SPR/VEZ) 236005625 specialista veřejných zakázek SPR VEZ fedina@ipr.praha.eu
Pincová Jitka (SPR/VEZ) 236004615 specialista veřejných zakázek SPR VEZ Pincova@ipr.praha.eu
Marek Lukáš Mgr. (SPR/VEZ) 236004538 vedoucí kanceláře VEZ SPR VEZ marek@ipr.praha.eu
Monzerová Viola Mgr. (SPR/VEZ) 236005663 specialista veřejných zakázek SPR VEZ monzerova@ipr.praha.eu
Raffayová Markéta (SPR/VEZ) 236004607 specialista veřejných zakázek SPR VEZ raffayova@ipr.praha.eu
Minksová Jana (SPR/VEZ) 236005671 specialista veřejných zakázek SPR VEZ minksova@ipr.praha.eu
Vávrová Eva Ing. (SPR/VEZ) 236005067 specialista soutěží o návrh SPR VEZ vavrova@ipr.praha.eu
Drda Filip Ing. (SPI/VAP) 236004567 proj. inf. a kom. technologií SPI VAP drda@ipr.praha.eu
Pochmann Michal Mgr. (SPI/VAP) 236005096 vedoucí kanceláře VAP SPI VAP pochmann@ipr.praha.eu
Bárta Zdeněk Ing. (SPI/VAP) 236005695 systémový inženýr SPI VAP barta@ipr.praha.eu
Bareš Vít Bc. (SPI/VAP) 236005045 správce inf. a kom. technologií SPI VAP bares_v@ipr.praha.eu
Baroš Andrej Mgr. (SPI/VAP) 236004730 proj. inf. a kom. technologií SPI VAP BAROS@ipr.praha.eu
Balun Marek Mgr. (SPI/VAP) 236004582 proj. inf. a kom. technologií SPI VAP balun@ipr.praha.eu
Blanár Samuel Bc.(SPI/VAP) proj. inf. a kom. technologií SPI VAP blanar@ipr.praha.eu
Peckelová Hana Ing. arch. (SPM/UAP) 236004647 specialista systému veřejného vybavení SPM UAP peckelova@ipr.praha.eu
Bohuniczky Annamária Ing. arch. (SPM/UAP) 236005052 vedoucí kanceláře UAP SPM UAP bohuniczky@ipr.praha.eu
Benešová Kubáková Ivana Ing. arch. (SPM/UAP) 236004646 specialista systému veřejného vybavení SPM UAP kubakova@ipr.praha.eu

Zobrazeno 1 - 30 z 214 záznamů      1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru