bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Holá Markéta Ing. arch. (SPM/UAP) 236005025 specialista pro urbanismus a architekturu SPM UAP hola@ipr.praha.eu
Polakovičová Romana (PROV/ROZ) 236005604 rozpočtář-účetní PROV ROZ polakovicova@ipr.praha.eu
Prodanová Zdeňka (PROV/ROZ) 236004581 finanční referent PROV ROZ prodanova@ipr.praha.eu
Klimeš Petr Ing. (PROV/ROZ) 236004606 vedoucí kanceláře ROZ PROV ROZ klimes@ipr.praha.eu
Nováková Ivana JUDr. (SPR/PRAV) 236004614 vedoucí kanceláře PRAV SPR PRAV novakova@ipr.praha.eu
Hájková Martina Mgr. (SPR/PRAV) 236004659 právník SPR PRAV hajkova@ipr.praha.eu
Rabiňáková Kateřina Mgr. (SPR/PRAV) 236005033 právník SPR PRAV rabinakova@ipr.praha.eu
Kumsta Ondřej Bc. (SPR/PER) 236004658 personalista SPR PER kumsta.o@ipr.praha.eu
Mačejovská Lada (SPR/PER) 236004590 personalistka (pověřená zastupováním vedoucího PER) SPR PER macejovska@ipr.praha.eu
Obrová Ivana (SPR/PER) 236004733 mzdová účetní SPR PER obrova@ipr.praha.eu
Schorná Renata (SPR/PER) 236005674 mzdová účetní SPR PER schorna@ipr.praha.eu
Brlík Milan MSc. (SVV/PAR) 236004575 Vedoucí kanceláře PAR SVV PAR brlik@ipr.praha.eu
Pelčíková Pavla MSc. (SVV/PAR) 236004575 specialista participačnícho procesů SVV PAR pelcikova@ipr.praha.eu
Fasurová Tereza Mgr. (SVV/PAR) 236005670 specialista participačnícho procesů SVV PAR fasurova@ipr.praha.eu
Fišer Jan Ing. (SPM/KZI) 236005657 specialista životního prostředí SPM KZI fiser@ipr.praha.eu
Caha Ivo RNDr. (SPM/KZI) 236004594 specialista životního prostředí SPM KZI caha@ipr.praha.eu
Slánský Karel Ing. (SPM/KZI) 236004655 krajinářský architekt SPM KZI slansky@ipr.praha.eu
Fejfar Martin Mgr. (SPM/KZI) 236004593 specialista přírody a krajiny SPM KZI fejfar@ipr.praha.eu
Špoula Štěpán Ing. (SPM/KZI) 236005631 krajinářský architekt SPM KZI spoula@ipr.praha.eu
Švecová Tereza Ing. (SPM/KZI) 236005632 specialista přírody a krajiny SPM KZI svecova@ipr.praha.eu
Ent Zdeněk Ing. arch. (SPM/KZI) 236004598 architekt SPM KZI ent@ipr.praha.eu
Richtr Jan Mgr. (SPM/KZI) 236005607 vedoucí kanceláře KZI SPM KZI richtr@ipr.praha.eu
Špičák Martin Ing. arch. (SDM/KVP) 236004613 architekt SDM KVP spicak@ipr.praha.eu
Hendrych Jakub Ing. arch. (SDM/KVP) 236004745 architekt SDM KVP hendrych@ipr.praha.eu
Kundrata Marek MgA. (SDM/KVP) 236004634 architekt SDM KVP kundrata@ipr.praha.eu
Kadlas Jan Ing. arch. (SDM/KVP) 236004633 architekt SDM KVP kadlas@ipr.praha.eu
Kašparová Rozálie MSc. (SDM/KVP) 236004744 architekt SDM KVP kasparova@ipr.praha.eu
Jiráček Šimon Ing. arch. (SDM/KVP) 236004619 architekt SDM KVP jiracek@ipr.praha.eu
Mravčáková Viktória MgA. (SDM/KVP) 236004745 architekt SDM KVP mravcakova@ipr.praha.eu
Ullmannová Kristina Ing. arch. (SDM/KVP) 236004633 vedoucí kanceláře KVP SDM KVP ullmannova@ipr.praha.eu

Zobrazeno 31 - 60 z 214 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru