bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Vojtěch Vladimír RNDr. (SSP/KIP) 236004716 specialista inovační politiky SSP KIP vojtech@ipr.praha.eu
Králová Renáta Mgr. (SSP/KIP) 236005688 specialista inovační politiky SSP KIP kralova@ipr.praha.eu
Szentesi Antal Ing. (PROV/KHS) 236005072 referent majetkové správy PROV KHS szentesi@ipr.praha.eu
Kofroňová Božena (PROV/KHS) 236004608 administrativní a spisový pracovník PROV KHS kofronova@ipr.praha.eu
Komorous Robert (PROV/KHS) 236004720 technický pracovník PROV KHS komorous@ipr.praha.eu
Pokorný Václav (PROV/KHS) 236004720 technický pracovník PROV KHS
Albrecht Petr MgA. (PROV/KHS) 236005603 technický pracovník PROV KHS albrecht@ipr.praha.eu
Vaic Julius (PROV/KHS) 236004595 technický pracovník PROV KHS vaic@ipr.praha.eu
Šenková Alena Bc. (PROV/KHS) 236004722 referent majetkové správy PROV KHS senkova@ipr.praha.eu
Vaňáčová Tereza Bc. DiS. (PROV/KHS) vedoucí kanceláře KHS PROV KHS vanacova@ipr.praha.eu
Věrtelář Václav Ing. (INFR/KDI) 236004558 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI vertelar@ipr.praha.eu
Tittl Lukáš Ing. (INFR/KDI) 236004578 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI Tittl-L@ipr.praha.eu
Zajíček Jakub Ing. (INFR/KDI) 236004565 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI zajicek@ipr.praha.eu
Petr Matěj (INFR/KDI) 236004742 konstruktér - analytik INFR KDI petr@ipr.praha.eu
Hák Karel Ing. (INFR/KDI) 236004568 vedoucí kanceláře KDI INFR KDI hak@ipr.praha.eu
Novotný Václav Ing. Ph.D. (INFR/KDI) 236005651 specialista udržitelné mobility INFR KDI novotny.v@ipr.praha.eu
Čálek Martin Ing. (INFR/KDI) 236004557 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI calek@ipr.praha.eu
Zalabák Jan Ing. (INFR/KDI) 236004562 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI zalabak@ipr.praha.eu
Binko Marek Bc. (INFR/KDI) 236004564 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI binko@ipr.praha.eu
Němec Michal Mgr. (SSP/KAP) 236005679 specialista analýz a prognóz SSP KAP nemec@ipr.praha.eu
Jaroš Jiří Ing. (SSP/KAP) 236004629 vedoucí kanceláře KAP SSP KAP jaros@ipr.praha.eu
Sehnal Tomáš Ing. (SSP/KAP) 236005692 specialista analýz a prognóz SSP KAP sehnal@ipr.praha.eu
Brabec Tomáš RNDr. Ph.D. (SSP/KAP) 236004746 specialista analýz a prognóz SSP KAP brabec@ipr.praha.eu
Lieberzeit Vladimír Ing. (SSP/KAP) specialista analýz a prognóz SSP KAP lieberzeit@ipr.praha.eu
Navrátil Michal RNDr. Mgr. (SSP/KAP) specialista analýz a prognóz SSP KAP navratil@ipr.praha.eu
Lebr Lukáš Ing. (PROV/ICT) 236005681 vedoucí kanceláře ICT PROV ICT lebr@ipr.praha.eu
Prokleška Jan (PROV/ICT) správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT prokleska@ipr.praha.eu
Mikula Vít (PROV/ICT) 236005009 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT mikula@ipr.praha.eu
Částka Lukáš (PROV/ICT) 236005027 správce operačního systému PROV ICT castka@ipr.praha.eu
Szkrobisz Daniel (PROV/ICT) 236004737 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT szkrobisz@ipr.praha.eu

Zobrazeno 121 - 150 z 207 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru