bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Szkrobisz Daniel (PROV/ICT) 236004737 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT szkrobisz@ipr.praha.eu
Vučković Vesko (PROV/ICT) 236005635 specialista tiskových a reprografických služeb PROV ICT vuckovic@ipr.praha.eu
Kohák Pavel (PROV/ICT) 236005683 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT kohak@ipr.praha.eu
Matola Michal DiS. (PROV/ICT) 236005009 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT matola@ipr.praha.eu
Bärtl Štěpán Mgr. (SVV/CAMP) vedoucí kanceláře CAMP SVV CAMP bartl@ipr.praha.eu
Mirtesová Andrea Ing. (SVV/CAMP) programový koordinátor SVV CAMP mirtesova@ipr.praha.eu
Peroutková Barbora Ing. (SVV/CAMP) programový koordinátor SVV CAMP peroutkova@ipr.praha.eu
Vronský Martin Mgr. Art. (SVV/CAMP) projektant infor. a kom. systetémů SVV CAMP vronsky@ipr.praha.eu
Nulíčková Irena (SPR/ARCH) 235 010 215 archivář SPR ARCH nulickova@ipr.praha.eu
Kumsta Josef (SPR/ARCH) 235 010 216 archivář SPR ARCH kumsta@ipr.praha.eu
Monzer Ladislav Mgr. (SPR/ARCH) dokumentátor SPR ARCH monzer@ipr.praha.eu
Zábranská Věra (SPR/ARCH) 235 010 214 archivář SPR ARCH zabranska@ipr.praha.eu
Šrubařová Hana (SPR/ARCH) 236005619 pracovník spisové služby SPR ARCH srubarova@ipr.praha.eu
Mach Eduard Mgr. (SPR/ARCH) 236005618 koordinátor spisové služby SPR ARCH mach_e@ipr.praha.eu
Koukalová Martina Mgr. (SPR/ARCH) 235 010 210 vedoucí kanceláře ARCH SPR ARCH koukalova@ipr.praha.eu
Makovec Milan Ing. (SPR/ARCH) 235 010 213 archivář SPR ARCH makovec@ipr.praha.eu
Albrecht Petr MgA. (SPR/ARCH) 236005603 dokumentátor SPR ARCH albrecht@ipr.praha.eu
Lehkoživová Regina (SPR/ARCH) 235 010 211 archivář SPR ARCH lehkozivova@ipr.praha.eu
Bláha Václav (SPR/ARCH) 235 010 211 archivář SPR ARCH blaha@ipr.praha.eu
Heřman Pavel (SPR/ARCH) 235 010 218 archivář SPR ARCH herman@ipr.praha.eu
Ducháčová Jana (SPI) 236005611 odborný pracovník rozvoje úz.samospr.celků SPI duchacova@ipr.praha.eu
Kumstová Věra (INFR) 236005638 asistent INFR kumstova@ipr.praha.eu
Zenkerová Zdeňka JUDr. (SPR) 236005055 ředitelka SPR SPR zenkerova@ipr.praha.eu
Hegerová Ragan Kateřina DiS. vedoucí kanceláře KRD hegerova@ipr.praha.eu
Deyl Jiří Ing. arch. (SPM/KMP) 236004708 architekt SPM KMP deyl@ipr.praha.eu
Kawasumi Šárka MgA. (SPM/KMP) 236004621 asistent SPM KMP kawasumi@ipr.praha.eu
Leňo Michal Ing. arch. (SPM/KMP) 236004626 architekt SPM KMP leno@ipr.praha.eu
Šťastná Jitka (SPR) 236004712 asistent SPR stastna@ipr.praha.eu
Hainc Jaromír Ing. arch. Ph.D. (SDM) 236005556 Reditel sekce SDM SDM hainc@ipr.praha.eu
Záhorská Zuzana (SPR) 236005673 koordinační pracovník SPR zahorska@ipr.praha.eu

Zobrazeno 151 - 180 z 214 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru