bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Drda Filip Ing. (SPI/VAP) 236004567 proj. inf. a kom. technologií SPI VAP drda@ipr.praha.eu
Kučerová Veronika (SDM) 236005013 asistentka SDM kucerovav@ipr.praha.eu
Němec Michal Mgr. (SSP/KAP) 236005679 specialista analýz a prognóz SSP KAP nemec@ipr.praha.eu
Scholz Milan Ing. (SPI/KPD) 236005682 proj. inf. a kom. technologií SPI KPD scholz@ipr.praha.eu
Procházková Renata (SPM/UAP) 236004736 specialista územně analytických podkladů SPM UAP prochazkova@ipr.praha.eu
Jaroš Jiří Ing. (SSP/KAP) 236004629 vedoucí kanceláře SSP KAP jaros@ipr.praha.eu
Veselka Pavel (SPI/ZMD) 236005077 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD veselka@ipr.praha.eu
Nulíčková Irena (SPR/ARCH) 235 010 215 archivář SPR ARCH nulickova@ipr.praha.eu
Kumsta Josef 235 010 216 archivář SPR ARCH kumsta@ipr.praha.eu
Věrtelář Václav Ing. (INFR/KDI) 236004558 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI vertelar@ipr.praha.eu
Peckelová Hana Ing. arch. (SPM/UAP) 236004647 specialista systému veřejného vybavení SPM UAP peckelova@ipr.praha.eu
Slabová Alena (SPR/ARCH) 236005617 pracovník spisové služby SPR ARCH slabova@ipr.praha.eu
Fišer Jan Ing. (SPM/KZI) 236005657 specialista životního prostředí SPM KZI fiser@ipr.praha.eu
Caha Ivo RNDr. (SPM/KZI) 236004594 specialista životního prostředí SPM KZI caha@ipr.praha.eu
Lejsková Karolina Mgr. (SPI/KPD) 236005605 správce inf. a kom. technologií SPI KPD lejskova@ipr.praha.eu
Ducháčová Jana (SPI) 236005611 odborný pracovník rozvoje úz.samospr.celků SPI duchacova@ipr.praha.eu
Szentesi Antal Ing. (PROV/KHS) 236005072 referent majetkové správy PROV KHS szentesi@ipr.praha.eu
Kumstová Věra (INFR) 236005638 administrativní a spis. pracovník INFR kumstova@ipr.praha.eu
Holubová Mária Ing. (SPI/ZMD) 236005650 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD holubova@ipr.praha.eu
Tollarová Anna Ing. (INFR/KTI) 236004526 specialista technické infrastruktury INFR KTI tollarova@ipr.praha.eu
Svobodová Hana Bc. (SPI/KPD) 236005637 správce inf. a kom. technologií SPI KPD svobodova@ipr.praha.eu
Zenkerová Zdeňka JUDr. (SPR) 236005055 ředitelka SPE SPR zenkerova@ipr.praha.eu
Monzer Ladislav Mgr. (SPR/ARCH) dokumentátor SPR ARCH monzer@ipr.praha.eu
Hegerová Kateřina vedoucí kanceláře KRD hegerova@ipr.praha.eu
Baron Bohdan Mgr. (SPI/KPD) 236005053 vedoucí kanceláře KPD SPI KPD baron@ipr.praha.eu
Tittl Lukáš Ing. (INFR/KDI) 236004578 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI Tittl-L@ipr.praha.eu
Chládková Eva (SPI/KPD) 236005687 správce inf. a kom. technologií SPI KPD chladkova@ipr.praha.eu
Nosková Irena (SDM/KPU) 236005684 konstruktér SDM KPU noskova@ipr.praha.eu
Sehnal Tomáš Ing. (SSP/KAP) 236005692 specialista analýz a prognóz SSP KAP sehnal@ipr.praha.eu
Ditrich Filip Ing. arch. (SDM/KPU) 236004571 urbanista koncepční projektant SDM KPU ditrich@ipr.praha.eu

Zobrazeno 1 - 30 z 212 záznamů      1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru