bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Szentesiová Kateřina Ing. arch. (SPM/KZP) 236005654 urbanista koncepční projektant SPM KZP szentesiova@ipr.praha.eu
Schindlerová Pacalová Lenka Ing. (SPM/KZP) urbanista koncepční projektant SPM KZP schindlerova@ipr.praha.eu
Drahota Jan Ing. (SPM/KZP) urbanista koncepční projektant SPM KZP drahota@ipr.praha.eu
Deyl Jiří Ing. arch. (SPM/KMP) 236004708 architekt SPM KMP deyl@ipr.praha.eu
Kawasumi Šárka MgA. (SPM/KMP) 236004621 asistent SPM KMP kawasumi@ipr.praha.eu
Leňo Michal Ing. arch. (SPM/KMP) 236004626 architekt SPM KMP leno@ipr.praha.eu
Červinková Eva Ing. arch. MgA. (SPM/KMP) 236004656 architekt SPM KMP cervinkova@ipr.praha.eu
Kubeš Martin RNDr. (SPM/KMP) 236004656 specialista pro přírodu a krajinu SPM KMP kubes@ipr.praha.eu
Koucký Roman prof. Ing. arch. (SPM/KMP) 236004622 vedoucí kanceláře KMP SPM KMP koucky@ipr.praha.eu
Špilar Jan Ing. architekt SPM KMP spilar@ipr.praha.eu
Foglar Filip Ing. arch. (SPM/KMP) 236004708 architekt SPM KMP foglar@ipr.praha.eu
Pytlounová Pančíková Mariana Ing. (SPM/KMP) 236004644 architekt SPM KMP pancikova@ipr.praha.eu
Kočička Petr Ing. arch. (SPM/KMP) 236004714 architekt SPM KMP kocicka@ipr.praha.eu
Bukovský Martin architekt SPM KMP bukovsky@ipr.praha.eu
Drda Filip Ing. (SPI/VAP) 236004567 proj. inf. a kom. technologií SPI VAP drda@ipr.praha.eu
Němec Michal Mgr. (SSP/KAP) 236005679 specialista analýz a prognóz SSP KAP nemec@ipr.praha.eu
Scholz Milan Ing. (SPI/KPD) 236005682 proj. inf. a kom. technologií SPI KPD scholz@ipr.praha.eu
Procházková Renata (SPI/KPD) 236004736 specialista územně analytických podkladů SPI KPD prochazkova@ipr.praha.eu
Jaroš Jiří Ing. (SSP/KAP) 236004629 vedoucí kanceláře KAP SSP KAP jaros@ipr.praha.eu
Veselka Pavel (SPI/ZMD) 236005077 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD veselka@ipr.praha.eu
Nulíčková Irena (SPR/ARCH) 235 010 215 archivář SPR ARCH nulickova@ipr.praha.eu
Kumsta Josef (SPR/ARCH) 235 010 216 archivář SPR ARCH kumsta@ipr.praha.eu
Věrtelář Václav Ing. (INFR/KDI) 236004558 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI vertelar@ipr.praha.eu
Peckelová Hana Ing. arch. (SPM/UAP) 236004647 specialista systému veřejného vybavení SPM UAP peckelova@ipr.praha.eu
Fišer Jan Ing. (SPM/KZI) 236005657 specialista životního prostředí SPM KZI fiser@ipr.praha.eu
Caha Ivo RNDr. (SPM/KZI) 236004594 specialista životního prostředí SPM KZI caha@ipr.praha.eu
Lejsková Karolina Mgr. (SPI/KPD) 236005605 správce inf. a kom. technologií SPI KPD lejskova@ipr.praha.eu
Ducháčová Jana (SPI) 236005611 odborný pracovník rozvoje úz.samospr.celků SPI duchacova@ipr.praha.eu
Szentesi Antal Ing. (PROV/KHS) 236005072 referent majetkové správy PROV KHS szentesi@ipr.praha.eu
Kumstová Věra (INFR) 236005638 asistent INFR kumstova@ipr.praha.eu

Zobrazeno 1 - 30 z 207 záznamů      1  2  3  4  5  6  7  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru