bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Szentesi Antal Ing. (PROV/KHS) 236005072 referent majetkové správy PROV KHS szentesi@ipr.praha.eu
Kumstová Věra (INFR) 236005638 asistent INFR kumstova@ipr.praha.eu
Holubová Mária Ing. (SPI/ZMD) 236005650 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD holubova@ipr.praha.eu
Tollarová Anna Ing. (INFR/KTI) 236004526 specialista technické infrastruktury INFR KTI tollarova@ipr.praha.eu
Svobodová Hana Bc. (SPI/KPD) 236005637 správce inf. a kom. technologií SPI KPD svobodova@ipr.praha.eu
Zenkerová Zdeňka JUDr. (SPR) 236005055 ředitelka SPR SPR zenkerova@ipr.praha.eu
Monzer Ladislav Mgr. (SPR/ARCH) dokumentátor SPR ARCH monzer@ipr.praha.eu
Hegerová Ragan Kateřina DiS. vedoucí kanceláře KRD hegerova@ipr.praha.eu
Baron Bohdan Mgr. (SPI/KPD) 236005053 vedoucí kanceláře KPD SPI KPD baron@ipr.praha.eu
Tittl Lukáš Ing. (INFR/KDI) 236004578 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI Tittl-L@ipr.praha.eu
Chládková Eva (SPI/KPD) 236005687 správce inf. a kom. technologií SPI KPD chladkova@ipr.praha.eu
Nosková Irena (SDM/KPU) 236005684 konstruktér SDM KPU noskova@ipr.praha.eu
Sehnal Tomáš Ing. (SSP/KAP) 236005692 specialista analýz a prognóz SSP KAP sehnal@ipr.praha.eu
Ditrich Filip Ing. arch. (SDM/KPU) 236004571 urbanista koncepční projektant SDM KPU ditrich@ipr.praha.eu
Kolpák Marián Ing. (SPI/KPD) 236005621 proj. inf. a kom. technologií SPI KPD kolpak@ipr.praha.eu
Hříbal Vojtěch (SPI/ZMD) 236005659 vedoucí kanceláře ZMD SPI ZMD hribal@ipr.praha.eu
Otevřelová Dagmar (SPI/ZMD) 236005043 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD otevrelova@ipr.praha.eu
Zábranská Věra (SPR/ARCH) 235 010 214 archivář SPR ARCH zabranska@ipr.praha.eu
Slánský Karel Ing. (SPM/KZI) 236004655 krajinářský architekt SPM KZI slansky@ipr.praha.eu
Kumsta Ondřej Bc. (SPR/PER) 236004658 personalista SPR PER kumsta.o@ipr.praha.eu
Polakovičová Romana (PROV/ROZ) 236005604 rozpočtář-účetní PROV ROZ polakovicova@ipr.praha.eu
Špičák Martin Ing. arch. (SDM/KVP) 236004613 architekt SDM KVP spicak@ipr.praha.eu
Lebr Lukáš Ing. (PROV/ICT) 236005681 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT lebr@ipr.praha.eu
Mádlová Neškudlová Irena Ing. arch. (SPM/KPU) 236005006 urbanista koncepční projektant SDM KPU madlova@ipr.praha.eu
Zajíček Jakub Ing. (INFR/KDI) 236004565 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI zajicek@ipr.praha.eu
Brázda Tomáš Ing. arch. (SDM/KPU) 236004729 urbanista koncepční projektant SDM KPU brazda@ipr.praha.eu
Fedina Martin Mgr. (SPR/VEZ) 236005625 specialista veřejných zakázek SPR VEZ fedina@ipr.praha.eu
Prokleška Jan (PROV/ICT) správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT prokleska@ipr.praha.eu
Bohuniczky Annamária Ing. arch. (SPM/UAP) 236005052 vedoucí kanceláře UAP SPM UAP bohuniczky@ipr.praha.eu
Pincová Jitka (SPR/VEZ) 236004615 specialista veřejných zakázek SPR VEZ Pincova@ipr.praha.eu

Zobrazeno 31 - 60 z 213 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru