bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Zábranská Věra (SPR/ARCH) 235 010 214 archivář SPR ARCH zabranska@ipr.praha.eu
Slánský Karel Ing. (SPM/KZI) 236004655 krajinářský architekt SPM KZI slansky@ipr.praha.eu
Kumsta Ondřej Bc. (SPR/PER) 236004658 personalista SPR PER kumsta.o@ipr.praha.eu
Polakovičová Romana (PROV/ROZ) 236005604 rozpočtář-účetní PROV ROZ polakovicova@ipr.praha.eu
Špičák Martin Ing. arch. (SDM/KVP) 236004613 architekt SDM KVP spicak@ipr.praha.eu
Lebr Lukáš Ing. (PROV/ICT) 236005681 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT lebr@ipr.praha.eu
Mádlová Neškudlová Irena Ing. arch. (SPM/KPU) 236005006 urbanista koncepční projektant SDM KPU madlova@ipr.praha.eu
Zajíček Jakub Ing. (INFR/KDI) 236004565 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI zajicek@ipr.praha.eu
Deyl Jiří Ing. arch. (SPM/KMP) 236004708 architekt SPM KMP deyl@ipr.praha.eu
Fedina Martin Mgr. (SPR/VEZ) 236005625 specialista veřejných zakázek SPR VEZ fedina@ipr.praha.eu
Prokleška Jan (PROV/ICT) správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT prokleska@ipr.praha.eu
Bohuniczky Annamária Ing. arch. (SPM/UAP) 236005052 vedoucí kanceláře UAP SPM UAP bohuniczky@ipr.praha.eu
Pincová Jitka (SPR/VEZ) 236004615 specialista veřejných zakázek SPR VEZ Pincova@ipr.praha.eu
Nováková Ivana JUDr. (SPR/PRAV) 236004614 vedoucí kanceláře PRAV SPR PRAV novakova@ipr.praha.eu
Kloudová Michaela Ing. arch. (SDM/KPS) 236004601 architekt SDM KPS kloudova@ipr.praha.eu
Leňo Michal Ing. arch. (SPM/KMP) 236004626 architekt SPM KMP leno@ipr.praha.eu
Petr Matěj (INFR/KDI) 236004742 konstruktér - analytik INFR KDI petr@ipr.praha.eu
Šťastná Jitka (SPR) 236004712 asistent SPR stastna@ipr.praha.eu
Benešová Kubáková Ivana Ing. arch. (SPM/UAP) 236004646 specialista systému veřejného vybavení SPM UAP kubakova@ipr.praha.eu
Petrová Michaela Ing. (SPI/KPD) 236005062 správce inf. a kom. technologií SPI KPD petrova@ipr.praha.eu
Hák Karel Ing. (INFR/KDI) 236004568 vedoucí kanceláře KDI INFR KDI hak@ipr.praha.eu
Roun Jiří (SPI/ZMD) 236005056 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD roun@ipr.praha.eu
Hrubešová Petra Ing. arch. (SDM/KPS) 236004531 architekt SDM KPS hrubesova@ipr.praha.eu
Kofroňová Božena (PROV/KHS) 236004608 administrativní a spisový pracovník PROV KHS kofronova@ipr.praha.eu
Hejnová Tereza Mgr. (SSP/KIP) specialista inovační politiky SSP KIP hejnova@ipr.praha.eu
Bartecká Gabriela (SDM/KPU) 236004630 administrativní a spisový pracovník SDM KPU bartecka@ipr.praha.eu
Pochmann Michal Mgr. (SPI/VAP) 236005096 vedoucí kanceláře VAP SPI VAP pochmann@ipr.praha.eu
Hainc Jaromír Ing. arch. Ph.D. (SDM) 236005556 Reditel sekce SDM SDM hainc@ipr.praha.eu
Záhorská Zuzana (SPR) 236005673 koordinační pracovník SPR zahorska@ipr.praha.eu
Šrubařová Hana (SPR/ARCH) 236005619 pracovník spisové služby SPR ARCH srubarova@ipr.praha.eu

Zobrazeno 31 - 60 z 211 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru