bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Hendrych Jakub Ing. arch. (SDM/KVP) 236004745 architekt SDM KVP hendrych@ipr.praha.eu
Fejfar Martin Mgr. (SPM/KZI) 236004593 specialista přírody a krajiny SPM KZI fejfar@ipr.praha.eu
Vaňková Jana (SPI/ZMD) 236005650 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD vankova@ipr.praha.eu
Brabec Tomáš RNDr. Ph.D. (SSP/KAP) 236004746 specialista analýz a prognóz SSP KAP brabec@ipr.praha.eu
Březáková Hana Ing. (SPI/ZMD) 236005669 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD brezakova@ipr.praha.eu
Bartošek Michal Ing. arch. (SPM) 236005652 specialista pro architekturu a územní plánování SPM bartosek@ipr.praha.eu
Přibylová Anna MgA. 236004531 architekt pribylova@ipr.praha.eu
Čtyroký Jiří Mgr. Ph.D. (SPI) 236004642 ředitel sekce SPI SPI ctyroky@ipr.praha.eu
Koukalová Martina Mgr. (SPR/ARCH) 235 010 210 vedoucí kanceláře ARCH SPR ARCH koukalova@ipr.praha.eu
Lehotský Daniel Mgr. (SPI/ZMD) 236005628 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD lehotsky@ipr.praha.eu
Zemánek Ondřej Ing. (SDM/KPU) 236005609 urbanista koncepční projektant SDM KPU zemanek@ipr.praha.eu
Vácha Marek Mgr. (SVV/KOM) 236005020 vedoucí kanceláře KOM SVV KOM vacha@ipr.praha.eu
Mačejovská Lada (SPR/PER) 236004590 personalistka (pověřená zastupováním vedoucího PER) SPR PER macejovska@ipr.praha.eu
Novotný Václav Ing. Ph.D. (INFR/KDI) 236005651 specialista udržitelné mobility INFR KDI novotny.v@ipr.praha.eu
Hapková Kleinwächterová Kristína Mgr. (SSP/KSR) 236004631 specialista strategie a rozvoje SSP KSR kleinwachterova@ipr.praha.eu
Kundrata Marek MgA. (SDM/KVP) 236004634 architekt SDM KVP kundrata@ipr.praha.eu
Hladík Jan akad. arch. (SDM/KPU) 236004741 urbanista koncepční projektant SDM KPU Hladik@ipr.praha.eu
Makovec Milan Ing. (SPR/ARCH) 235 010 213 archivář SPR ARCH makovec@ipr.praha.eu
Obrová Ivana (SPR/PER) 236004733 mzdová účetní SPR PER obrova@ipr.praha.eu
Novák Michal Ing. (INFR/KTI) 236004552 vedoucí kanceláře KTI INFR KTI novak@ipr.praha.eu
Recepce C 236005050 recepce_c@ipr.praha.eu
Nykl Luboš Bc. (INFR/KTI) 236005649 specialista technické infrastruktury INFR KTI nykl@ipr.praha.eu
Špoula Štěpán Ing. (SPM/KZI) 236005631 krajinářský architekt SPM KZI spoula@ipr.praha.eu
Bärtl Štěpán Mgr. (SVV/CAMP) vedoucí kanceláře CAMP SVV CAMP bartl@ipr.praha.eu
Irová Jana Mgr. (SPI/KPD) 236004570 proj. inf. a kom. technologií SPI KPD irova@ipr.praha.eu
Janáčková Jana (SPI/ZMD) 236004735 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD janackova@ipr.praha.eu
Komorous Robert (PROV/KHS) 236004720 technický pracovník PROV KHS komorous@ipr.praha.eu
Paduán Antonín Ing. (SPI/KPD) 236005691 proj. inf. a kom. technologií SPI KPD paduan@ipr.praha.eu
Pokorný Václav (PROV/KHS) 236004720 technický pracovník PROV KHS
Žižka Milan (SPI/ZMD) 236004731 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD zizka@ipr.praha.eu

Zobrazeno 91 - 120 z 214 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru