bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Hegerová Kateřina vedoucí kanceláře KRD hegerova@ipr.praha.eu
Přibylová Anna MgA. 236004531 architekt pribylova@ipr.praha.eu
Recepce C 236005050 recepce_c@ipr.praha.eu
Mejstřík Jiří Ing. 236005676 mejstrik@ipr.praha.eu
Janíčková Marie Ing. arch. 236004714 architekt janickova@ipr.praha.eu
Špilar Jan Ing. spilar@ipr.praha.eu
Věrtelář Václav Ing. (INFR/KDI) 236004558 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI vertelar@ipr.praha.eu
Kumstová Věra (INFR) 236005638 administrativní a spis. pracovník INFR kumstova@ipr.praha.eu
Tollarová Anna Ing. (INFR/KTI) 236004526 specialista technické infrastruktury INFR KTI tollarova@ipr.praha.eu
Tittl Lukáš Ing. (INFR/KDI) 236004578 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI Tittl-L@ipr.praha.eu
Zajíček Jakub Ing. (INFR/KDI) 236004565 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI zajicek@ipr.praha.eu
Petr Matěj (INFR/KDI) 236004742 konstruktér INFR KDI petr@ipr.praha.eu
Hák Karel Ing. (INFR/KDI) 236004568 vedoucí kanceláře INFR KDI hak@ipr.praha.eu
Loos Aleš Ing. (INFR/KDI) 236004586 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI loos@ipr.praha.eu
Losová Hana Ing. 236004597 INFR KTI losova@ipr.praha.eu
Kříbala Martin Ing. (INFR/KDI) 236004564 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI kribala@ipr.praha.eu
Novotný Václav Ing. (INFR/KDI) 236005651 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI novotny.v@ipr.praha.eu
Novák Michal Ing. (INFR/KTI) 236004552 vedoucí kanceláře INFR KTI novak@ipr.praha.eu
Nixbauer Pavel Ing. (INFR/KDI) 236004649 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI nixbauer@ipr.praha.eu
Čálek Martin Ing. (INFR/KDI) 236004557 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI calek@ipr.praha.eu
Zalabák Jan Bc. (INFR/KDI) 236004562 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI zalabak@ipr.praha.eu
Bartoníčková Eva Ing. (INFR/KTI) 236005016 specialista technické infrastruktury INFR KTI bartonickova@ipr.praha.eu
Zděradička Marek Ing. (INFR) 236004566 ředitel sekce INFR INFR zderadicka@ipr.praha.eu
Březina Ondřej Ing. (INFR/KTI) 236004585 specialista technické infrastruktury INFR KTI brezina@ipr.praha.eu
Szentesi Antal Ing. (PROV/KHS) 236005072 referent majetkové správy PROV KHS szentesi@ipr.praha.eu
Polakovičová Romana (PROV/ROZ) 236005604 rozpočtář-účetní PROV ROZ polakovicova@ipr.praha.eu
Lebr Lukáš Ing. (PROV/KII) 236005681 vedoucí kanceláře KII PROV KII lebr@ipr.praha.eu
Prokleška Jan (PROV/KII) správce informačních a komunikačních technologií PROV KII prokleska@ipr.praha.eu
Kofroňová Božena (PROV/KHS) 236004608 administrativní a spisový pracovník PROV KHS kofronova@ipr.praha.eu
Mikula Vít (PROV/KII) 236005009 správce informačních a komunikačních technologií PROV KII mikula@ipr.praha.eu

Zobrazeno 1 - 30 z 212 záznamů      1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru