bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Gardoňová Alžběta Ing. (SPI/KPD) 236005685 proj. inf. a kom. technologií SPI KPD gardonova@ipr.praha.eu
Kovaříková Lucie Ing. (SPI) 236005605 projektový manažer pro prostorová data a systémy SPI kovarikova@ipr.praha.eu
Míček Ondřej Mgr. (SPI/KPD) 236005696 správce inf. a kom. technologií SPI KPD micek@ipr.praha.eu
Balun Marek Mgr. (SPI/VAP) proj. inf. a kom. technologií SPI VAP balun@ipr.praha.eu
Blanár Samuel Bc.(SPI/VAP) proj. inf. a kom. technologií SPI VAP blanar@ipr.praha.eu
Nosková Irena (SDM/KPU) 236005684 konstruktér SDM KPU noskova@ipr.praha.eu
Ditrich Filip Ing. arch. (SDM/KPU) 236004571 urbanista koncepční projektant SDM KPU ditrich@ipr.praha.eu
Špičák Martin Ing. arch. (SDM/KVP) 236004613 architekt SDM KVP spicak@ipr.praha.eu
Mádlová Neškudlová Irena Ing. arch. (SPM/KPU) 236005006 urbanista koncepční projektant SDM KPU madlova@ipr.praha.eu
Brázda Tomáš Ing. arch. (SDM/KPU) 236004729 urbanista koncepční projektant SDM KPU brazda@ipr.praha.eu
Kloudová Michaela Ing. arch. (SDM/KPS) 236004601 architekt SDM KPS kloudova@ipr.praha.eu
Hrubešová Petra Ing. arch. (SDM/KPS) 236004531 architekt SDM KPS hrubesova@ipr.praha.eu
Bartecká Gabriela (SDM/KPU) 236004630 administrativní a spisový pracovník SDM KPU bartecka@ipr.praha.eu
Hainc Jaromír Ing. arch. Ph.D. (SDM) 236005556 Reditel sekce SDM SDM hainc@ipr.praha.eu
Pospíšilová Michaela Ing. (SDM/KPU) 236005060 urbanista koncepční projektant SDM KPU pospisilova@ipr.praha.eu
Synková Renata Ing. arch. (SDM/KPU) 236004602 urbanista koncepční projektant SDM KPU synkova@ipr.praha.eu
Hendrych Jakub Ing. arch. (SDM/KVP) 236004745 architekt SDM KVP hendrych@ipr.praha.eu
Zemánek Ondřej Ing. (SDM/KPU) 236005609 urbanista koncepční projektant SDM KPU zemanek@ipr.praha.eu
Kundrata Marek MgA. (SDM/KVP) 236004634 architekt SDM KVP kundrata@ipr.praha.eu
Hladík Jan akad. arch. (SDM/KPU) 236004741 urbanista koncepční projektant SDM KPU Hladik@ipr.praha.eu
Habrová Monika Ing. arch. (SDM/KPS) 236004531 architekt SDM KPS habrova@ipr.praha.eu
Kopeć Marek MgA. (SDM/KPS) 236005627 vedoucí kanceláře KPS SDM KPS kopec@ipr.praha.eu
Beneš Pavel Ing. arch. (SDM/KPU) 236005645 urbanista koncepční projektant SDM KPU benes@ipr.praha.eu
Kadlas Jan Ing. arch. (SDM/KVP) 236004633 architekt SDM KVP kadlas@ipr.praha.eu
Melková Pavla Ing. arch. doc. Ph.D. (SDM) specialista pro architekturu a územní plánování SDM melkova@ipr.praha.eu
Križan Luboš Ing. arch. (SDM/KPU) 236005615 urbanista koncepční projektant SDM KPU krizan@ipr.praha.eu
Pincová Zdeňka Mgr. (SDM/KPU) 236005655 administrativní a spisový pracovník SDM KPU pincovaz@ipr.praha.eu
Kašparová Rozálie MSc. (SDM/KVP) 236004744 architekt SDM KVP kasparova@ipr.praha.eu
Volrábová Zuzana Ing. arch. (SDM/KPU) 236005006 urbanista koncepční projektant SDM KPU volrabova@ipr.praha.eu
Zapletal Rostislav DiS. (SDM/KPS) 236005080 specialista architektonických projektů a soutěží SDM KPS zapletal@ipr.praha.eu

Zobrazeno 121 - 150 z 207 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru