bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Mikula Vít (PROV/ICT) 236005009 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT mikula@ipr.praha.eu
Komorous Robert (PROV/KHS) 236004720 technický pracovník PROV KHS komorous@ipr.praha.eu
Pokorný Václav (PROV/KHS) 236004720 technický pracovník PROV KHS
Prodanová Zdeňka (PROV/ROZ) 236004581 finanční referent PROV ROZ prodanova@ipr.praha.eu
Částka Lukáš (PROV/ICT) 236005027 vedoucí kanceláře ICT PROV ICT castka@ipr.praha.eu
Vaic Julius (PROV/KHS) 236004595 technický pracovník PROV KHS vaic@ipr.praha.eu
Szkrobisz Daniel (PROV/ICT) 236004737 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT szkrobisz@ipr.praha.eu
Šenková Alena Bc. (PROV/KHS) 236004722 referent majetkové správy PROV KHS senkova@ipr.praha.eu
Vučković Vesko (PROV/ICT) 236005635 specialista tiskových a reprografických služeb PROV ICT vuckovic@ipr.praha.eu
Klimeš Petr Ing. (PROV/ROZ) 236004606 vedoucí kanceláře ROZ PROV ROZ klimes@ipr.praha.eu
Kohák Pavel (PROV/ICT) 236005683 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT kohak@ipr.praha.eu
Matola Michal DiS. (PROV/ICT) 236005009 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT matola@ipr.praha.eu
Vaňáčová Tereza Bc. DiS. (PROV/KHS) vedoucí kanceláře KHS PROV KHS vanacova@ipr.praha.eu
Věrtelář Václav Ing. (INFR/KDI) 236004558 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI vertelar@ipr.praha.eu
Kumstová Věra (INFR) 236005638 asistent INFR kumstova@ipr.praha.eu
Tollarová Anna Ing. (INFR/KTI) 236004526 specialista technické infrastruktury INFR KTI tollarova@ipr.praha.eu
Tittl Lukáš Ing. (INFR/KDI) 236004578 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI Tittl-L@ipr.praha.eu
Zajíček Jakub Ing. (INFR/KDI) 236004565 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI zajicek@ipr.praha.eu
Petr Matěj (INFR/KDI) 236004742 konstruktér - analytik INFR KDI petr@ipr.praha.eu
Hák Karel Ing. (INFR/KDI) 236004568 vedoucí kanceláře KDI INFR KDI hak@ipr.praha.eu
Novotný Václav Ing. Ph.D. (INFR/KDI) 236005651 specialista udržitelné mobility INFR KDI novotny.v@ipr.praha.eu
Novák Michal Ing. (INFR/KTI) 236004552 vedoucí kanceláře KTI INFR KTI novak@ipr.praha.eu
Nykl Luboš Bc. (INFR/KTI) 236005649 specialista technické infrastruktury INFR KTI nykl@ipr.praha.eu
Čálek Martin Ing. (INFR/KDI) 236004557 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI calek@ipr.praha.eu
Zalabák Jan Ing. (INFR/KDI) 236004562 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI zalabak@ipr.praha.eu
Zděradička Marek Ing. (INFR) 236004566 ředitel sekce INFR INFR zderadicka@ipr.praha.eu
Březina Ondřej Ing. (INFR/KTI) 236004585 specialista technické infrastruktury INFR KTI brezina@ipr.praha.eu
Binko Marek Bc. (INFR/KDI) 236004564 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI binko@ipr.praha.eu
Hegerová Ragan Kateřina DiS. vedoucí kanceláře KRD hegerova@ipr.praha.eu
Přibylová Anna MgA. 236004531 architekt pribylova@ipr.praha.eu

Zobrazeno 181 - 210 z 213 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru