bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Veselka Pavel (SPI/ZMD) 236005077 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD veselka@ipr.praha.eu
Szentesi Antal Ing. (PROV/KHS) 236005072 referent majetkové správy PROV KHS szentesi@ipr.praha.eu
Vávrová Eva Ing. (SPR/VEZ) 236005067 specialista soutěží o návrh SPR VEZ vavrova@ipr.praha.eu
Vyskočilová Zuzana (SPI/ZMD) 236005065 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD vyskocilova@ipr.praha.eu
Petrová Michaela Ing. (SPI/KPD) 236005062 správce inf. a kom. technologií SPI KPD petrova@ipr.praha.eu
Pospíšilová Michaela Ing. (SDM/KPU) 236005060 urbanista koncepční projektant SDM KPU pospisilova@ipr.praha.eu
Roun Jiří (SPI/ZMD) 236005056 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD roun@ipr.praha.eu
Zenkerová Zdeňka JUDr. (SPR) 236005055 ředitelka SPR SPR zenkerova@ipr.praha.eu
Baron Bohdan Mgr. (SPI/KPD) 236005053 vedoucí kanceláře KPD SPI KPD baron@ipr.praha.eu
Recepce C 236005050 recepce_c@ipr.praha.eu
Bareš Vít Bc. (SPI/VAP) 236005045 správce inf. a kom. technologií SPI VAP bares_v@ipr.praha.eu
Otevřelová Dagmar (SPI/ZMD) 236005043 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD otevrelova@ipr.praha.eu
Alexeev Ester (RED/KRP) 236005041 asistent RED KRP alexeev@ipr.praha.eu
Rabiňáková Kateřina Mgr. (SPR/PRAV) 236005033 právník SPR PRAV rabinakova@ipr.praha.eu
Částka Lukáš (PROV/ICT) 236005027 správce operačního systému PROV ICT castka@ipr.praha.eu
Holá Markéta Ing. arch. (SPM/UAP) 236005025 specialista pro urbanismus a architekturu SPM UAP hola@ipr.praha.eu
Vácha Marek Mgr. (SVV/KOM) 236005020 vedoucí kanceláře KOM SVV KOM vacha@ipr.praha.eu
Jeřábková Jitka Ing. (SDM/KPU) 236005014 urbanista koncepční projektant SDM KPU jerabkova@ipr.praha.eu
Krupičková Zuzana (SDM) 236005013 asistentka SDM krupickova@ipr.praha.eu
Mikula Vít (PROV/ICT) 236005009 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT mikula@ipr.praha.eu
Belej Adéla (SSP) 236005008 asistent SSP belej@ipr.praha.eu
Mádlová Neškudlová Irena Ing. arch. (SPM/KPU) 236005006 urbanista koncepční projektant SDM KPU madlova@ipr.praha.eu
Volrábová Zuzana Ing. arch. (SDM/KPU) 236005006 urbanista koncepční projektant SDM KPU volrabova@ipr.praha.eu
Čížkovská Michaela Ing. arch. (SDM/KPU) 236005006 urbanista koncepční projektant SDM KPU cizkovska@ipr.praha.eu
Brabec Tomáš RNDr. Ph.D. (SSP/KAP) 236004746 specialista analýz a prognóz SSP KAP brabec@ipr.praha.eu
Hendrych Jakub Ing. arch. (SDM/KVP) 236004745 architekt SDM KVP hendrych@ipr.praha.eu
Mravčáková Viktória MgA. (SDM/KVP) 236004745 architekt SDM KVP mravcakova@ipr.praha.eu
Kašparová Rozálie MSc. (SDM/KVP) 236004744 architekt SDM KVP kasparova@ipr.praha.eu
Petr Matěj (INFR/KDI) 236004742 konstruktér - analytik INFR KDI petr@ipr.praha.eu
Hladík Jan akad. arch. (SDM/KPU) 236004741 urbanista koncepční projektant SDM KPU Hladik@ipr.praha.eu

Zobrazeno 61 - 90 z 207 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru