bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Kovaříková Lucie Ing. (SPI) 236005605 projektový manažer pro prostorová data a systémy SPI kovarikova@ipr.praha.eu
Polakovičová Romana (PROV/ROZ) 236005604 rozpočtář-účetní PROV ROZ polakovicova@ipr.praha.eu
Albrecht Petr MgA. (SPR/ARCH) 236005603 dokumentátor SPR ARCH albrecht@ipr.praha.eu
Hainc Jaromír Ing. arch. Ph.D. (SDM) 236005556 Reditel sekce SDM SDM hainc@ipr.praha.eu
Pochmann Michal Mgr. (SPI/VAP) 236005096 vedoucí kanceláře VAP SPI VAP pochmann@ipr.praha.eu
Jebavý Libor Ing. arch. (SDM/KPU) 236005081 urbanista koncepční projektant SDM KPU jebavy@ipr.praha.eu
Zapletal Rostislav DiS. (SDM/KPS) 236005080 specialista architektonických projektů a soutěží SDM KPS zapletal@ipr.praha.eu
Houser Lukáš Ing. arch. (SDM/KPS) 236005080 architekt SDM KPS houser@ipr.praha.eu
Veselka Pavel (SPI/ZMD) 236005077 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD veselka@ipr.praha.eu
Szentesi Antal Ing. (PROV/KHS) 236005072 referent majetkové správy PROV KHS szentesi@ipr.praha.eu
Vávrová Eva Ing. (SPR/VEZ) 236005067 specialista soutěží o návrh SPR VEZ vavrova@ipr.praha.eu
Vyskočilová Zuzana (SPI/ZMD) 236005065 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD vyskocilova@ipr.praha.eu
Petrová Michaela Ing. (SPI/KPD) 236005062 správce inf. a kom. technologií SPI KPD petrova@ipr.praha.eu
Pospíšilová Michaela Ing. (SDM/KPU) 236005060 urbanista koncepční projektant SDM KPU pospisilova@ipr.praha.eu
Roun Jiří (SPI/ZMD) 236005056 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD roun@ipr.praha.eu
Zenkerová Zdeňka JUDr. (SPR) 236005055 ředitelka SPR SPR zenkerova@ipr.praha.eu
Baron Bohdan Mgr. (SPI/KPD) 236005053 vedoucí kanceláře KPD SPI KPD baron@ipr.praha.eu
Bohuniczky Annamária Ing. arch. (SPM/UAP) 236005052 vedoucí kanceláře UAP SPM UAP bohuniczky@ipr.praha.eu
Recepce C 236005050 recepce_c@ipr.praha.eu
Bareš Vít Bc. (SPI/VAP) 236005045 správce inf. a kom. technologií SPI VAP bares_v@ipr.praha.eu
Otevřelová Dagmar (SPI/ZMD) 236005043 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD otevrelova@ipr.praha.eu
Alexeev Ester (RED/KRP) 236005041 asistent RED KRP alexeev@ipr.praha.eu
Rabiňáková Kateřina Mgr. (SPR/PRAV) 236005033 právník SPR PRAV rabinakova@ipr.praha.eu
Částka Lukáš (PROV/ICT) 236005027 vedoucí kanceláře ICT PROV ICT castka@ipr.praha.eu
Holá Markéta Ing. arch. (SPM/UAP) 236005025 specialista pro urbanismus a architekturu SPM UAP hola@ipr.praha.eu
Vácha Marek Mgr. (SVV/KOM) 236005020 vedoucí kanceláře KOM SVV KOM vacha@ipr.praha.eu
Jeřábková Jitka Ing. (SDM/KPU) 236005014 urbanista koncepční projektant SDM KPU jerabkova@ipr.praha.eu
Krupičková Zuzana (SDM) 236005013 asistentka SDM krupickova@ipr.praha.eu
Mikula Vít (PROV/ICT) 236005009 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT mikula@ipr.praha.eu
Matola Michal DiS. (PROV/ICT) 236005009 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT matola@ipr.praha.eu

Zobrazeno 61 - 90 z 214 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru