bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Belej Adéla (SSP) 236005008 asistent SSP belej@ipr.praha.eu
Mádlová Neškudlová Irena Ing. arch. (SPM/KPU) 236005006 urbanista koncepční projektant SDM KPU madlova@ipr.praha.eu
Volrábová Zuzana Ing. arch. (SDM/KPU) 236005006 urbanista koncepční projektant SDM KPU volrabova@ipr.praha.eu
Čížkovská Michaela Ing. arch. (SDM/KPU) 236005006 urbanista koncepční projektant SDM KPU cizkovska@ipr.praha.eu
Brabec Tomáš RNDr. Ph.D. (SSP/KAP) 236004746 specialista analýz a prognóz SSP KAP brabec@ipr.praha.eu
Hendrych Jakub Ing. arch. (SDM/KVP) 236004745 architekt SDM KVP hendrych@ipr.praha.eu
Kašparová Rozálie MSc. (SDM/KVP) 236004744 architekt SDM KVP kasparova@ipr.praha.eu
Mravčáková Viktória MgA. (SDM/KVP) 236004744 architekt SDM KVP mravcakova@ipr.praha.eu
Petr Matěj (INFR/KDI) 236004742 konstruktér - analytik INFR KDI petr@ipr.praha.eu
Hladík Jan akad. arch. (SDM/KPU) 236004741 urbanista koncepční projektant SDM KPU Hladik@ipr.praha.eu
Szkrobisz Daniel (PROV/ICT) 236004737 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT szkrobisz@ipr.praha.eu
Procházková Renata (SPI/KPD) 236004736 specialista územně analytických podkladů SPI KPD prochazkova@ipr.praha.eu
Janáčková Jana (SPI/ZMD) 236004735 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD janackova@ipr.praha.eu
Lieberzeit Vladimír Ing. (SSP/KAP) 236004734 specialista analýz a prognóz SSP KAP lieberzeit@ipr.praha.eu
Obrová Ivana (SPR/PER) 236004733 mzdová účetní SPR PER obrova@ipr.praha.eu
Žižka Milan (SPI/ZMD) 236004731 správce inf. a kom. technologií SPI ZMD zizka@ipr.praha.eu
Baroš Andrej Mgr. (SPI/VAP) 236004730 proj. inf. a kom. technologií SPI VAP BAROS@ipr.praha.eu
Macháčková Anna Ing. arch (SDM/KPU) 236004728 urbanista koncepční projektant SDM KPU machackova@ipr.praha.eu
Šenková Alena Bc. (PROV/KHS) 236004722 referent majetkové správy PROV KHS senkova@ipr.praha.eu
Komorous Robert (PROV/KHS) 236004720 technický pracovník PROV KHS komorous@ipr.praha.eu
Bendová Jitka (RED/KRP) 236004718 Vedoucí kanceláře KRP RED KRP bendova@ipr.praha.eu
Vojtěch Vladimír RNDr. (SSP/KIP) 236004716 specialista inovační politiky SSP KIP vojtech@ipr.praha.eu
Kočička Petr Ing. arch. (SPM/KMP) 236004714 architekt SPM KMP kocicka@ipr.praha.eu
Šťastná Jitka (SPR) 236004712 asistent SPR stastna@ipr.praha.eu
Handrychová Marcela (RED/KRP) 236004711 asistent RED KRP handrychova@ipr.praha.eu
Boháč Ondřej Mgr. (RED) 236004710 ředitel RED bohac@ipr.praha.eu
Deyl Jiří Ing. arch. (SPM/KMP) 236004708 architekt SPM KMP deyl@ipr.praha.eu
Foglar Filip Ing. arch. (SPM/KMP) 236004708 architekt SPM KMP foglar@ipr.praha.eu
Zelingerová Kateřina Bc. (SVV/KOM) 236004686 pracovník vztahů k veřejnosti SVV KOM zelingerova@ipr.praha.eu
Hájková Martina Mgr. (SPR/PRAV) 236004659 právník SPR PRAV hajkova@ipr.praha.eu

Zobrazeno 91 - 120 z 211 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru