bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Kolaříková Lada Ing. arch. (SPM) 236004643 ředitelka sekce SPM SPM kolarikova@ipr.praha.eu
Čtyroký Jiří Mgr. Ph.D. (SPI) 236004642 ředitel sekce SPI SPI ctyroky@ipr.praha.eu
Kundrata Marek MgA. (SDM/KVP) 236004634 architekt SDM KVP kundrata@ipr.praha.eu
Kadlas Jan Ing. arch. (SDM/KVP) 236004633 architekt SDM KVP kadlas@ipr.praha.eu
Ullmannová Kristina Ing. arch. (SDM/KVP) 236004633 vedoucí kanceláře KVP SDM KVP ullmannova@ipr.praha.eu
Hapková Kleinwächterová Kristína Mgr. (SSP/KSR) 236004631 specialista strategie a rozvoje SSP KSR kleinwachterova@ipr.praha.eu
Bartecká Gabriela (SDM/KPU) 236004630 administrativní a spisový pracovník SDM KPU bartecka@ipr.praha.eu
Jaroš Jiří Ing. (SSP/KAP) 236004629 vedoucí kanceláře KAP SSP KAP jaros@ipr.praha.eu
McGarrell Klimentová Monika Mgr. (RED) 236004628 specialista rozvoje a péče o zaměstnance RED klimentova@ipr.praha.eu
Červený Martin Mgr. (RED) 236004628 zástupce ředitele RED cerveny@ipr.praha.eu
Leňo Michal Ing. arch. (SPM/KMP) 236004626 architekt SPM KMP leno@ipr.praha.eu
Koucký Roman prof. Ing. arch. (SPM/KMP) 236004622 vedoucí kanceláře KMP SPM KMP koucky@ipr.praha.eu
Kawasumi Šárka MgA. (SPM/KMP) 236004621 asistent SPM KMP kawasumi@ipr.praha.eu
Švejda Adam Mgr. (SVV) 236004620 ředitel sekce SVV SVV svejda@ipr.praha.eu
Jiráček Šimon Ing. arch. (SDM/KVP) 236004619 architekt SDM KVP jiracek@ipr.praha.eu
Faktorová Věra (SPI/KPD) 236004618 správce inf. a kom. technologií SPI KPD faktorova@ipr.praha.eu
Pincová Jitka (SPR/VEZ) 236004615 specialista veřejných zakázek SPR VEZ Pincova@ipr.praha.eu
Nováková Ivana JUDr. (SPR/PRAV) 236004614 vedoucí kanceláře PRAV SPR PRAV novakova@ipr.praha.eu
Špičák Martin Ing. arch. (SDM/KVP) 236004613 architekt SDM KVP spicak@ipr.praha.eu
Kofroňová Božena (PROV/KHS) 236004608 administrativní a spisový pracovník PROV KHS kofronova@ipr.praha.eu
Raffayová Markéta (SPR/VEZ) 236004607 specialista veřejných zakázek SPR VEZ raffayova@ipr.praha.eu
Klimeš Petr Ing. (PROV/ROZ) 236004606 vedoucí kanceláře ROZ PROV ROZ klimes@ipr.praha.eu
Synková Renata Ing. arch. (SDM/KPU) 236004602 urbanista koncepční projektant SDM KPU synkova@ipr.praha.eu
Kloudová Michaela Ing. arch. (SDM/KPS) 236004601 architekt SDM KPS kloudova@ipr.praha.eu
Rákosníková Zuzana Ing. arch. (SDM/KPU) 236004599 vedoucí kanceláře KPU SDM KPU rakosnikova@ipr.praha.eu
Ent Zdeněk Ing. arch. (SPM/KZI) 236004598 architekt SPM KZI ent@ipr.praha.eu
Vaic Julius (PROV/KHS) 236004595 technický pracovník PROV KHS vaic@ipr.praha.eu
Caha Ivo RNDr. (SPM/KZI) 236004594 specialista životního prostředí SPM KZI caha@ipr.praha.eu
Fejfar Martin Mgr. (SPM/KZI) 236004593 specialista přírody a krajiny SPM KZI fejfar@ipr.praha.eu
Mačejovská Lada (SPR/PER) 236004590 personalistka (pověřená zastupováním vedoucího PER) SPR PER macejovska@ipr.praha.eu

Zobrazeno 121 - 150 z 207 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru