bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Rajnišová Martina Ing. (SPM/KZP) 236004612 pořizovatel dokumentace SPM KZP rajnisova@ipr.praha.eu
Kofroňová Božena (PROV/KHS) 236004608 administrativní a spisový pracovník PROV KHS kofronova@ipr.praha.eu
Raffayová Markéta (SPR/VEZ) 236004607 specialista veřejných zakázek SPR VEZ raffayova@ipr.praha.eu
Klimeš Petr Ing. (PROV/ROZ) 236004606 vedoucí kanceláře ROZ PROV ROZ klimes@ipr.praha.eu
Synková Renata Ing. arch. (SDM/KPU) 236004602 urbanista koncepční projektant SDM KPU synkova@ipr.praha.eu
Kloudová Michaela Ing. arch. (SSP/KMK) 236004601 architekt SDM KPS kloudova@ipr.praha.eu
Rákosníková Zuzana Ing. arch. (SDM/KPU) 236004599 vedoucí kanceláře KPU SDM KPU rakosnikova@ipr.praha.eu
Ent Zdeněk Ing. arch. (SPM/KZI) 236004598 architekt SPM KZI ent@ipr.praha.eu
Vaic Julius (PROV/KHS) 236004595 technický pracovník PROV KHS vaic@ipr.praha.eu
Caha Ivo RNDr. (SPM/KZI) 236004594 specialista životního prostředí SPM KZI caha@ipr.praha.eu
Fejfar Martin Mgr. (SPM/KZI) 236004593 specialista přírody a krajiny SPM KZI fejfar@ipr.praha.eu
Mačejovská Lada (SPR/PER) 236004590 personalistka (pověřená zastupováním vedoucího PER) SPR PER macejovska@ipr.praha.eu
Kosková Zuzana Ing. arch. (SDM/KPU) 236004588 urbanista koncepční projektant SDM KPU koskova@ipr.praha.eu
Lepša Jan akad. arch. (SDM/KPU) 236004588 urbanista koncepční projektant SDM KPU lepsa@ipr.praha.eu
Březina Ondřej Ing. (INFR/KTI) 236004585 specialista technické infrastruktury INFR KTI brezina@ipr.praha.eu
Eisenberger Judita MUP. (RED/KRP) 236004584 specialista zahraničních vztahů RED KRP eisenberger@ipr.praha.eu
Balun Marek Mgr. (SPI/VAP) 236004582 proj. inf. a kom. technologií SPI VAP balun@ipr.praha.eu
Prodanová Zdeňka (PROV/ROZ) 236004581 finanční referent PROV ROZ prodanova@ipr.praha.eu
Tittl Lukáš Ing. (INFR/KDI) 236004578 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI Tittl-L@ipr.praha.eu
Brlík Milan MSc. (SVV/PAR) 236004575 Vedoucí kanceláře PAR SVV PAR brlik@ipr.praha.eu
Pelčíková Pavla MSc. (SVV/PAR) 236004575 specialista participačnícho procesů SVV PAR pelcikova@ipr.praha.eu
Ditrich Filip Ing. arch. (SDM/KPU) 236004571 urbanista koncepční projektant SDM KPU ditrich@ipr.praha.eu
Irová Jana Mgr. (SPI/KPD) 236004570 proj. inf. a kom. technologií SPI KPD irova@ipr.praha.eu
Hák Karel Ing. (INFR/KDI) 236004568 vedoucí kanceláře KDI INFR KDI hak@ipr.praha.eu
Drda Filip Ing. (SPI/VAP) 236004567 proj. inf. a kom. technologií SPI VAP drda@ipr.praha.eu
Zděradička Marek Ing. (INFR) 236004566 ředitel sekce INFR INFR zderadicka@ipr.praha.eu
Zajíček Jakub Ing. (INFR/KDI) 236004565 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI zajicek@ipr.praha.eu
Binko Marek Bc. (INFR/KDI) 236004564 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI binko@ipr.praha.eu
Zalabák Jan Ing. (INFR/KDI) 236004562 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI zalabak@ipr.praha.eu
Bouchal Petr (SSP/KSR) 236004561 vedoucí kanceláře KSR SSP KSR bouchal@ipr.praha.eu

Zobrazeno 151 - 180 z 215 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru