bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Kosková Zuzana Ing. arch. (SDM/KPU) 236004588 urbanista koncepční projektant SDM KPU koskova@ipr.praha.eu
Březina Ondřej Ing. (INFR/KTI) 236004585 specialista technické infrastruktury INFR KTI brezina@ipr.praha.eu
Eisenberger Judita (RED/KRP) 236004584 specialista zahraničních vztahů RED KRP eisenberger@ipr.praha.eu
Prodanová Zdeňka (PROV/ROZ) 236004581 finanční referent PROV ROZ prodanova@ipr.praha.eu
Tittl Lukáš Ing. (INFR/KDI) 236004578 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI Tittl-L@ipr.praha.eu
Brlík Milan MSc. (SVV/PAR) 236004575 Vedoucí kanceláře PAR SVV PAR brlik@ipr.praha.eu
Pelčíková Pavla MSc. (SVV/PAR) 236004575 specialista participačnícho procesů SVV PAR pelcikova@ipr.praha.eu
Ditrich Filip Ing. arch. (SDM/KPU) 236004571 urbanista koncepční projektant SDM KPU ditrich@ipr.praha.eu
Irová Jana Mgr. (SPI/KPD) 236004570 proj. inf. a kom. technologií SPI KPD irova@ipr.praha.eu
Hák Karel Ing. (INFR/KDI) 236004568 vedoucí kanceláře KDI INFR KDI hak@ipr.praha.eu
Drda Filip Ing. (SPI/VAP) 236004567 proj. inf. a kom. technologií SPI VAP drda@ipr.praha.eu
Zděradička Marek Ing. (INFR) 236004566 ředitel sekce INFR INFR zderadicka@ipr.praha.eu
Zajíček Jakub Ing. (INFR/KDI) 236004565 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI zajicek@ipr.praha.eu
Binko Marek Bc. (INFR/KDI) 236004564 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI binko@ipr.praha.eu
Zalabák Jan Ing. (INFR/KDI) 236004562 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI zalabak@ipr.praha.eu
Věrtelář Václav Ing. (INFR/KDI) 236004558 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI vertelar@ipr.praha.eu
Čálek Martin Ing. (INFR/KDI) 236004557 specialista pro koncepci dopravy INFR KDI calek@ipr.praha.eu
Novák Michal Ing. (INFR/KTI) 236004552 vedoucí kanceláře KTI INFR KTI novak@ipr.praha.eu
Marek Lukáš Mgr. (SPR/VEZ) 236004538 vedoucí kanceláře VEZ SPR VEZ marek@ipr.praha.eu
Hrubešová Petra Ing. arch. (SDM/KPS) 236004531 architekt SDM KPS hrubesova@ipr.praha.eu
Přibylová Anna MgA. 236004531 architekt pribylova@ipr.praha.eu
Habrová Monika Ing. arch. (SDM/KPS) 236004531 architekt SDM KPS habrova@ipr.praha.eu
Tollarová Anna Ing. (INFR/KTI) 236004526 specialista technické infrastruktury INFR KTI tollarova@ipr.praha.eu
Heřman Pavel (SPR/ARCH) 235 010 218 archivář SPR ARCH herman@ipr.praha.eu
Kumsta Josef (SPR/ARCH) 235 010 216 archivář SPR ARCH kumsta@ipr.praha.eu
Nulíčková Irena (SPR/ARCH) 235 010 215 archivář SPR ARCH nulickova@ipr.praha.eu
Zábranská Věra (SPR/ARCH) 235 010 214 archivář SPR ARCH zabranska@ipr.praha.eu
Makovec Milan Ing. (SPR/ARCH) 235 010 213 archivář SPR ARCH makovec@ipr.praha.eu
Lehkoživová Regina (SPR/ARCH) 235 010 211 archivář SPR ARCH lehkozivova@ipr.praha.eu
Bláha Václav (SPR/ARCH) 235 010 211 archivář SPR ARCH blaha@ipr.praha.eu

Zobrazeno 151 - 180 z 207 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru