bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Koukalová Martina Mgr. (SPR/ARCH) 235 010 210 vedoucí kanceláře ARCH SPR ARCH koukalova@ipr.praha.eu
Monzer Ladislav Mgr. (SPR/ARCH) dokumentátor SPR ARCH monzer@ipr.praha.eu
Hegerová Ragan Kateřina DiS. vedoucí kanceláře KRD hegerova@ipr.praha.eu
Prokleška Jan (PROV/ICT) správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT prokleska@ipr.praha.eu
Hejnová Tereza Mgr. (SSP/KIP) specialista inovační politiky SSP KIP hejnova@ipr.praha.eu
Bärtl Štěpán Mgr. (SVV/CAMP) vedoucí kanceláře CAMP SVV CAMP bartl@ipr.praha.eu
Špilar Jan Ing. architekt SPM KMP spilar@ipr.praha.eu
Melková Pavla Ing. arch. doc. Ph.D. (SDM) specialista pro architekturu a územní plánování SDM melkova@ipr.praha.eu
Mirtesová Andrea Ing. (SVV/CAMP) programový koordinátor SVV CAMP mirtesova@ipr.praha.eu
Ešnerová Eva Bc. MSc. (SSP/KSR) specialista strategie a rozvoje SSP KSR esnerova@ipr.praha.eu
Pavlíková Laura Mgr. (SSP/KSR) specialista strategie a rozvoje SSP KSR pavlikova@ipr.praha.eu
Kubíček Ondřej Mgr. (SSP/KSR) specialista strategie a rozvoje SSP KSR kubicek@ipr.praha.eu
Kuna Vojtěch Ing. M.A. (SSP/KSR) specialista projektů města SSP KSR kuna@ipr.praha.eu
Peroutková Barbora Ing. (SVV/CAMP) programový koordinátor SVV CAMP peroutkova@ipr.praha.eu
Horáčková Petra Mgr. (SSP/KSR) specialista strategie a rozvoje SSP KSR horackova@ipr.praha.eu
Balun Marek Mgr. (SPI/VAP) proj. inf. a kom. technologií SPI VAP balun@ipr.praha.eu
Lieberzeit Vladimír Ing. (SSP/KAP) specialista analýz a prognóz SSP KAP lieberzeit@ipr.praha.eu
Navrátil Michal RNDr. Mgr. (SSP/KAP) specialista analýz a prognóz SSP KAP navratil@ipr.praha.eu
Matola Michal DiS. (PROV/ICT) správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT matola@ipr.praha.eu
Blanár Samuel Bc.(SPI/VAP) proj. inf. a kom. technologií SPI VAP blanar@ipr.praha.eu
Houser Lukáš Ing. arch. (SDM/KPS) architekt SDM KPS houser@ipr.praha.eu
Schindlerová Pacalová Lenka Ing. (SPM/KZP) urbanista koncepční projektant SPM KZP schindlerova@ipr.praha.eu
Drahota Jan Ing. (SPM/KZP) urbanista koncepční projektant SPM KZP drahota@ipr.praha.eu
Lepša Jan akad. arch. (SDM/KPU) urbanista koncepční projektant SDM KPU lepsa@ipr.praha.eu
Vaňáčová Tereza Bc. DiS. (PROV/KHS) vedoucí kanceláře KHS PROV KHS vanacova@ipr.praha.eu
Bouchal Petr (SSP/KSR) vedoucí kanceláře KSR SSP KSR bouchal@ipr.praha.eu
Bukovský Martin architekt SPM KMP bukovsky@ipr.praha.eu

Zobrazeno 181 - 207 z 207 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru