bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Částka Lukáš (PROV/ICT) 236005027 vedoucí kanceláře ICT PROV ICT castka@ipr.praha.eu
Červený Martin Mgr. (RED) 236004628 zástupce ředitele RED cerveny@ipr.praha.eu
Červinková Eva Ing. arch. MgA. (SPM/KMP) 236004656 architektka SPM KMP cervinkova@ipr.praha.eu
Čížkovská Michaela Ing. arch. (SDM/KPU) 236005006 urbanistka a koncepční projektantka SDM KPU cizkovska@ipr.praha.eu
Čtyroký Jiří Mgr. Ph.D. (SPI) 236004642 ředitel sekce SPI SPI ctyroky@ipr.praha.eu
Deyl Jiří Ing. arch. (SPM/KMP) 236004708 architekt SPM KMP deyl@ipr.praha.eu
Ditrich Filip Ing. arch. (SDM/KPU) 236004571 urbanista a koncepční projektant SDM KPU ditrich@ipr.praha.eu
Drahota Jan Ing. (SPM/KZP) 236005665 urbanista koncepční projektant SPM KZP drahota@ipr.praha.eu
Drda Filip Ing. (SPI/VAP) 236004567 specialista databázových a serverových systémů SPI VAP drda@ipr.praha.eu
Dvořáková Eliška (SPM) 236005620 asistentka SPM dvorakova.e@ipr.praha.eu
Eisenberger Judita MUP. (RED/KRP) 236004584 specialistka zahraničních vztahů RED KRP eisenberger@ipr.praha.eu
Ent Zdeněk Ing. arch. (SPM/KZI) 236004598 architekt SPM KZI ent@ipr.praha.eu
Faktorová Věra (SPI/KPD) 236004618 správkyně evidence územních rozhodnutí SPI KPD faktorova@ipr.praha.eu
Fasurová Tereza Mgr. (SVV/PAR) 236004575 specialistka participačních procesů SVV PAR fasurova@ipr.praha.eu
Fedina Martin Mgr. (SPR/VEZ) 236005625 koordinátor veřejných soutěží SPR VEZ fedina@ipr.praha.eu
Fejfar Martin Mgr. (SPM/KZI) 236004593 specialista přírody krajiny SPM KZI fejfar@ipr.praha.eu
Fišer Jan Ing. (SPM/KZI) 236005657 specialista přírody krajiny SPM KZI fiser@ipr.praha.eu
Fořtová Jana Ing. (SPI/ZMD) 236005088 specialistka pro příjemku a výdej prostorových dat SPI ZMD fortova@ipr.praha.eu
Gabaš Ondřej (SSP/KSR) specialistka strategie a rozvoje SSP KSR gabas@ipr.praha.eu
Gardoňová Alžběta Ing. (SPI/KPD) 236005685 datová analytička SPI KPD gardonova@ipr.praha.eu
Habrová Monika Ing. arch. (SDM/KVP) 236004531 architekt SDM KVP habrova@ipr.praha.eu
Hainc Jaromír Ing. arch. Ph.D. (SDM) 236005556 ředitel sekce SDM SDM hainc@ipr.praha.eu
Hák Karel Ing. (INFR/KDI) 236004568 vedoucí kanceláře KDI INFR KDI hak@ipr.praha.eu
Handrychová Marcela (RED/KRP) 236004711 asistentka RED KRP handrychova@ipr.praha.eu
Haňkovská Anna (SPI/ZMD) 236005628 správkyně technické mapy SPI ZMD hankovska@ipr.praha.eu
Havlová Hana Ing. arch. (SPM/KMP) architektka SPM KMP havlova.h@ipr.praha.eu
Havlová Zdeňka Ing. arch. Ph.D. (SPM/UAP) 236005608 architektka SPM UAP havlova@ipr.praha.eu
Hegerová Ragan Kateřina DiS. vedoucí kanceláře KRD hegerova@ipr.praha.eu
Hejnová Tereza Mgr. (SSP/KIP) specialistka inovační politiky SSP KIP hejnova@ipr.praha.eu
Hendrych Jakub Ing. arch. (SDM/KVP) 236004745 architekt SDM KVP hendrych@ipr.praha.eu

Zobrazeno 31 - 60 z 225 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru