bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Petr Matěj (INFR/KDI) 236004742 konstruktér - analytik INFR KDI petr@ipr.praha.eu
Petrová Michaela Ing. (SPI/KPD) 236005062 správkyně prostorových dat SPI KPD petrova@ipr.praha.eu
Pincová Jitka (SPR/VEZ) 236004615 specialistka veřejných zakázek SPR VEZ Pincova@ipr.praha.eu
Pincová Zdeňka Mgr. (SDM/KPU) 236005655 administrativní a spisová pracovnice SDM KPU pincovaz@ipr.praha.eu
Plášková Karolína M.A. Bc. (SDM/KVP) 236004619 architekt SDM KVP plaskova@ipr.praha.eu
Pochmann Michal Mgr. (SPI/VAP) 236005096 vedoucí kanceláře VAP SPI VAP pochmann@ipr.praha.eu
Pokorný Václav (PROV/KHS) technický pracovník PROV KHS pokorny@ipr.praha.eu
Pondělíček Michael Mgr. PhD. (SPM/KZI) 236005607 vedoucí kanceláře KZI SPM KZI pondelicek@ipr.praha.eu
Portyková Martina Ing. arch. (SPM/UAP) 236005678 specialistka územně analytických podkladů SPM UAP portykova@ipr.praha.eu
Pospíšilová Michaela Ing. (SDM/KPU) 236005060 urbanistka a koncepční projektantka SDM KPU pospisilova@ipr.praha.eu
Prchal Pavel - PROV KHS prchal@ipr.praha.eu
Procházková Hana Ing. arch. (SPM/KMP) 236004644 architektka SPM KMP prochazkova.h@ipr.praha.eu
Procházková Renata (SPI/KPD) 236004736 správkyně prostorových dat SPI KPD prochazkova@ipr.praha.eu
Prokleška Jan (PROV/ICT) správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT prokleska@ipr.praha.eu
Purnochová Monika (SPI/ZMD) 236005629 správkyně technické mapy SPI ZMD purnochova@ipr.praha.eu
Pytlounová Pančíková Mariana Ing. (SPM/KMP) 236004644 architektka SPM KMP pancikova@ipr.praha.eu
Rabiňáková Kateřina Mgr. (SPR/PRAV) 236005033 právnička SPR PRAV rabinakova@ipr.praha.eu
Raffayová Markéta (SPR/VEZ) 236004607 specialistka veřejných zakázek SPR VEZ raffayova@ipr.praha.eu
Rajnišová Martina Ing. (SPM/KZP) 236004612 pořizovatelka dokumentace SPM KZP rajnisova@ipr.praha.eu
Rákosníková Zuzana Ing. arch. (SDM/KPU) 236004599 vedoucí kanceláře KPU SDM KPU rakosnikova@ipr.praha.eu
Recepce C 236005050 recepce_c@ipr.praha.eu
Roun Jiří (SPI/ZMD) 236005056 specialista základního mapového díla SPI ZMD roun@ipr.praha.eu
Sehnal Tomáš Ing. (SSP/KAP) 236005692 specialista analýz a prognóz SSP KAP sehnal@ipr.praha.eu
Schindlerová Pacalová Lenka Ing. (SPM/KZP) 236005666 urbanistka koncepční projektantka SPM KZP schindlerova@ipr.praha.eu
Scholz Milan Ing. (SPI/KPD) 236005682 správce prostorových dat SPI KPD scholz@ipr.praha.eu
Schorná Renata (SPR/PER) 236005674 mzdová účetní SPR PER schorna@ipr.praha.eu
Schweiglerová Magdalena (SPI/ZMD) 236005650 správkyně technické mapy SPI ZMD schweiglerova@ipr.praha.eu
Slánský Karel Ing. (SPM/KZI) 236004655 krajinářský architekt SPM KZI slansky@ipr.praha.eu
Stein Zbyněk Mgr. (SPI/KPD) 236005621 specialista GIS SPI KPD stein@ipr.praha.eu
Svobodová Hana Bc. (SPI/KPD) 236005637 správkyně evidence územních rozhodnutí SPI KPD svobodova@ipr.praha.eu

Zobrazeno 151 - 180 z 225 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru