bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Novák Michal Ing. (INFR/KTI) 236004552 vedoucí kanceláře KTI INFR KTI novak@ipr.praha.eu
Nosková Irena (SDM/KPU) 236005684 konstruktérka SDM KPU noskova@ipr.praha.eu
Němec Michal Mgr. (SSP/KAP) 236005679 specialista analýz a prognóz SSP KAP nemec@ipr.praha.eu
Navrátil Michal RNDr. Mgr. (SSP/KAP) 236004529 specialista analýz a prognóz SSP KAP navratil@ipr.praha.eu
Mravčáková Viktória MgA. (SDM/KVP) 236004744 architekt SDM KVP mravcakova@ipr.praha.eu
Monzerová Viola Mgr. (SPR/VEZ) 236005663 specialistka veřejných zakázek SPR VEZ monzerova@ipr.praha.eu
Monzer Ladislav Mgr. (SPR/ARCH) dokumentátor SPR ARCH monzer@ipr.praha.eu
Minksová Jana (SPR/VEZ) 236005671 specialistka veřejných zakázek SPR VEZ minksova@ipr.praha.eu
Mikulová Milada Ing. (SPI/KPD) 236005699 správkyně prostorových dat SPI KPD mikulova@ipr.praha.eu
Mikula Vít Bc. (PROV/ICT) 236005009 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT mikula@ipr.praha.eu
Michalová Tereza Ing. (SVV) 236005670 programová koordinátorka SVV michalova@ipr.praha.eu
Míček Ondřej Mgr. (SPI/KPD) 236005696 správce prostorových dat SPI KPD micek@ipr.praha.eu
Mejstřík Jiří Ing. 236005676 mejstrik@ipr.praha.eu
Matola Michal DiS. (PROV/ICT) 236005009 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT matola@ipr.praha.eu
Marianovská Veronika Mgr. (SSP/KAP) 236007004 specialistka analýz a prognóz SSP KAP marianovska@ipr.praha.eu
Marek Lukáš Mgr. (SPR/VEZ) 236004538 vedoucí kanceláře VEZ SPR VEZ marek@ipr.praha.eu
Makovec Milan Ing. (SPR/ARCH) 235 010 213 archivář SPR ARCH makovec@ipr.praha.eu
Macháčková Anna Ing. arch (SDM/KPU) 236004728 urbanistka a koncepční projektantka SDM KPU machackova@ipr.praha.eu
Mach Eduard Mgr. (SPR/ARCH) 236005618 koordinátor spisové služby SPR ARCH mach_e@ipr.praha.eu
Mačejovská Lada (SPR/PER) 236004590 vedoucí kanceláře PER SPR PER macejovska@ipr.praha.eu
Lukeš Tomáš Ing. arch. (SSP/KMK) 236005627 vedoucí kanceláře KMK SSP KMK lukes@ipr.praha.eu
Lochschmidtová Kateřina Ing. Mgr. (SPI/KPD) 236005689 datová analytička SPI KPD lochschmidtova@ipr.praha.eu
Lichtenbergová Anna-Marie Mgr. (SVV/KOM) 236004686 pracovnice vztahů k veřejnosti SVV KOM lichtenbergova@ipr.praha.eu
Lieberzeit Vladimír Ing. (SSP/KAP) 236004734 specialista analýz a prognóz SSP KAP lieberzeit@ipr.praha.eu
Lepša Jan akad. arch. (SDM/KPU) 236004588 urbanista a koncepční projektant SDM KPU lepsa@ipr.praha.eu
Leňo Michal Ing. arch. (SPM/KMP) 236004626 architekt SPM KMP leno@ipr.praha.eu
Lejsková Karolina Mgr. (SPI/KPD) 236005605 správkyně prostorových dat SPI KPD lejskova@ipr.praha.eu
Lehotský Daniel Mgr. (SPI/ZMD) 236005628 správce technické mapy SPI ZMD lehotsky@ipr.praha.eu
Lehkoživová Regina (SPR/ARCH) 235 010 211 archivářka SPR ARCH lehkozivova@ipr.praha.eu
Lebr Lukáš Ing. (PROV/ICT) 236005681 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT lebr@ipr.praha.eu

Zobrazeno 91 - 120 z 225 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru