bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Fejfar Martin Mgr. (SPM/KZI) 236004593 specialista přírody krajiny SPM KZI fejfar@ipr.praha.eu
Fedina Martin Mgr. (SPR/VEZ) 236005625 koordinátor veřejných soutěží SPR VEZ fedina@ipr.praha.eu
Fasurová Tereza Mgr. (SVV/PAR) 236004575 specialistka participačních procesů SVV PAR fasurova@ipr.praha.eu
Faktorová Věra (SPI/KPD) 236004618 správkyně evidence územních rozhodnutí SPI KPD faktorova@ipr.praha.eu
Ent Zdeněk Ing. arch. (SPM/KZI) 236004598 architekt SPM KZI ent@ipr.praha.eu
Eisenberger Judita MUP. (RED/KRP) 236004584 specialistka zahraničních vztahů RED KRP eisenberger@ipr.praha.eu
Dvořáková Eliška (SPM) 236005620 asistentka SPM dvorakova.e@ipr.praha.eu
Drda Filip Ing. (SPI/VAP) 236004567 specialista databázových a serverových systémů SPI VAP drda@ipr.praha.eu
Drahota Jan Ing. (SPM/KZP) 236005665 urbanista koncepční projektant SPM KZP drahota@ipr.praha.eu
Ditrich Filip Ing. arch. (SDM/KPU) 236004571 urbanista a koncepční projektant SDM KPU ditrich@ipr.praha.eu
Deyl Jiří Ing. arch. (SPM/KMP) 236004708 architekt SPM KMP deyl@ipr.praha.eu
Čtyroký Jiří Mgr. Ph.D. (SPI) 236004642 ředitel sekce SPI SPI ctyroky@ipr.praha.eu
Čížkovská Michaela Ing. arch. (SDM/KPU) 236005006 urbanistka a koncepční projektantka SDM KPU cizkovska@ipr.praha.eu
Červinková Eva Ing. arch. MgA. (SPM/KMP) 236004656 architektka SPM KMP cervinkova@ipr.praha.eu
Červený Martin Mgr. (RED) 236004628 zástupce ředitele RED cerveny@ipr.praha.eu
Částka Lukáš (PROV/ICT) 236005027 vedoucí kanceláře ICT PROV ICT castka@ipr.praha.eu
Čálek Martin Ing. (INFR/KDI) 236004557 specialista modelování dopravy INFR KDI calek@ipr.praha.eu
Caha Ivo RNDr. (SPM/KZI) 236004594 specialista přírody krajiny SPM KZI caha@ipr.praha.eu
Buriánová Marcela (PROV/ROZ) účetní PROV ROZ burianova@ipr.praha.eu
Bukovský Martin Ing. arch. (SPM/KMP) architekt SPM KMP bukovsky@ipr.praha.eu
Brlík Milan MSc. (SVV/PAR) 236004575 vedoucí kanceláře PAR SVV PAR brlik@ipr.praha.eu
Březina Ondřej Ing. (INFR/KTI) 236004585 specialista technické infrastruktury INFR KTI brezina@ipr.praha.eu
Březáková Hana Ing. (SPI/ZMD) 236005669 správkyně technické mapy SPI ZMD brezakova@ipr.praha.eu
Brabec Tomáš RNDr. Ph.D. (SSP/KAP) 236004746 specialista analýz a prognóz SSP KAP brabec@ipr.praha.eu
Bomberová Eva Ing. arch. (SPM/UAP) 236004559 specialistka územně analytických podkladů SPM UAP bomberova@ipr.praha.eu
Bohuniczky Annamária Ing. arch. (SPM/UAP) 236005052 vedoucí kanceláře UAP SPM UAP bohuniczky@ipr.praha.eu
Boháč Ondřej Mgr. (RED) 236004710 ředitel RED bohac@ipr.praha.eu
Blanár Samuel Bc.(SPI/VAP) vývojář aplikací SPI VAP blanar@ipr.praha.eu
Bláha Václav (SPR/ARCH) 235 010 211 archivář SPR ARCH blaha@ipr.praha.eu
Binko Marek Bc. (INFR/KDI) 236004564 specialista koncepce dopravy INFR KDI binko@ipr.praha.eu

Zobrazeno 181 - 210 z 225 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru