bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Beneš Pavel Ing. arch. (SDM/KPU) 236005645 urbanista a koncepční projektant SDM KPU benes@ipr.praha.eu
Benedikt Vojtěch Ing. (INFR/KDI) 236005029 specialista udržitelné mobility INFR KDI benedikt@ipr.praha.eu
Bendová Jitka (RED/KRP) 236004718 vedoucí kanceláře KRP RED KRP bendova@ipr.praha.eu
Belej Adéla (SSP) 236005008 asistentka SSP belej@ipr.praha.eu
Beitl Filip (PROV/KHS) 236005603 technický pracovník PROV KHS beitl@ipr.praha.eu
Bartošek Michal Ing. arch. (SPM) 236005652 specialista pro architekturu a uzemní plánování SPM bartosek@ipr.praha.eu
Bärtl Štěpán Mgr. (SVV/CAMP) vedoucí kanceláře CAMP SVV CAMP bartl@ipr.praha.eu
Bartecká Gabriela (SDM/KPU) 236004630 administrativní a spisová pracovnice SDM KPU bartecka@ipr.praha.eu
Bárta Zdeněk Ing. (SPI/VAP) 236005695 systémový inženýr SPI VAP barta@ipr.praha.eu
Baroš Andrej Mgr. (SPI/VAP) 236004730 vývojář aplikací SPI VAP BAROS@ipr.praha.eu
Baron Bohdan Mgr. (SPI/KPD) 236005053 vedoucí kanceláře KPD SPI KPD baron@ipr.praha.eu
Bareš Vít Bc. (SPI/VAP) 236005045 vývojář aplikací SPI VAP bares_v@ipr.praha.eu
Balun Marek Mgr. (SPI/VAP) 236004582 vývojář aplikací SPI VAP balun@ipr.praha.eu
Alexeev Ester (RED/KRP) 236005041 asistentka RED KRP alexeev@ipr.praha.eu
Albrecht Petr MgA. (SPR/ARCH) 235 010 211 dokumentátor SPR ARCH albrecht@ipr.praha.eu

Zobrazeno 211 - 225 z 225 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru