bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Recepce C 236005050 recepce_c@ipr.praha.eu
Mejstřík Jiří Ing. 236005676 mejstrik@ipr.praha.eu
Pajgrt Adam Ing. (RED/KRP) RED KRP pajgrt@ipr.praha.eu
Prchal Pavel - PROV KHS prchal@ipr.praha.eu
Kofroňová Božena (PROV/KHS) 236004608 administrativní a spisová pracovnice PROV KHS kofronova@ipr.praha.eu
Bartecká Gabriela (SDM/KPU) 236004630 administrativní a spisová pracovnice SDM KPU bartecka@ipr.praha.eu
Pincová Zdeňka Mgr. (SDM/KPU) 236005655 administrativní a spisová pracovnice SDM KPU pincovaz@ipr.praha.eu
Špičák Martin Ing. arch. (SDM/KVP) 236004613 architekt SDM KVP spicak@ipr.praha.eu
Deyl Jiří Ing. arch. (SPM/KMP) 236004708 architekt SPM KMP deyl@ipr.praha.eu
Leňo Michal Ing. arch. (SPM/KMP) 236004626 architekt SPM KMP leno@ipr.praha.eu
Hendrych Jakub Ing. arch. (SDM/KVP) 236004745 architekt SDM KVP hendrych@ipr.praha.eu
Kundrata Marek MgA. (SDM/KVP) 236004634 architekt SDM KVP kundrata@ipr.praha.eu
Ent Zdeněk Ing. arch. (SPM/KZI) 236004598 architekt SPM KZI ent@ipr.praha.eu
Habrová Monika Ing. arch. (SDM/KVP) 236004531 architekt SDM KVP habrova@ipr.praha.eu
Špilar Jan Ing. (SPM/KMP) 236004617 architekt SPM KMP spilar@ipr.praha.eu
Kadlas Jan Ing. arch. (SDM/KVP) 236004633 architekt SDM KVP kadlas@ipr.praha.eu
Kašparová Rozálie MSc. (SDM/KVP) 236004744 architekt SDM KVP kasparova@ipr.praha.eu
Jiráček Šimon Ing. arch. (SDM/KVP) 236004619 architekt SDM KVP jiracek@ipr.praha.eu
Mravčáková Viktória MgA. (SDM/KVP) 236004744 architekt SDM KVP mravcakova@ipr.praha.eu
Kočička Petr Ing. arch. (SPM/KMP) 236004714 architekt SPM KMP kocicka@ipr.praha.eu
Houser Lukáš Ing. arch. (SSP/KMK) 236005080 architekt SSP KMK houser@ipr.praha.eu
Bukovský Martin Ing. arch. (SPM/KMP) architekt SPM KMP bukovsky@ipr.praha.eu
Plášková Karolína M.A. Bc. (SDM/KVP) 236004619 architekt SDM KVP plaskova@ipr.praha.eu
Hrubešová Petra Ing. arch. (SDM/KVP) 236004531 architektka SDM KVP hrubesova@ipr.praha.eu
Červinková Eva Ing. arch. MgA. (SPM/KMP) 236004656 architektka SPM KMP cervinkova@ipr.praha.eu
Pytlounová Pančíková Mariana Ing. (SPM/KMP) 236004644 architektka SPM KMP pancikova@ipr.praha.eu
Procházková Hana Ing. arch. (SPM/KMP) 236004644 architektka SPM KMP prochazkova.h@ipr.praha.eu
Havlová Zdeňka Ing. arch. Ph.D. (SPM/UAP) 236005608 architektka SPM UAP havlova@ipr.praha.eu
Havlová Hana Ing. arch. (SPM/KMP) architektka SPM KMP havlova.h@ipr.praha.eu
Kumsta Josef (SPR/ARCH) 235 010 216 archivář SPR ARCH kumsta@ipr.praha.eu

Zobrazeno 1 - 30 z 224 záznamů      1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru