bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Kuna Vojtěch Ing. M.A. (SSP/KSR) 236004631 specialista projektů města SSP KSR kuna@ipr.praha.eu
Kubeš Martin RNDr. (SPM/KMP) 236004656 specialista pro přírodu a krajinu SPM KMP kubes@ipr.praha.eu
Kubiš Kamil Ing. arch. (SPR) 236005642 specialista pro postupy v územním plánování SPR kubis@ipr.praha.eu
Bartošek Michal Ing. arch. (SPM) 236005652 specialista pro architekturu a uzemní plánování SPM bartosek@ipr.praha.eu
Věrtelář Václav Ing. (INFR/KDI) 236004558 specialista modelování dopravy INFR KDI vertelar@ipr.praha.eu
Čálek Martin Ing. (INFR/KDI) 236004557 specialista modelování dopravy INFR KDI calek@ipr.praha.eu
Tittl Lukáš Ing. (INFR/KDI) 236004578 specialista koncepce dopravy INFR KDI Tittl-L@ipr.praha.eu
Zajíček Jakub Ing. (INFR/KDI) 236004565 specialista koncepce dopravy INFR KDI zajicek@ipr.praha.eu
Zalabák Jan Ing. (INFR/KDI) 236004562 specialista koncepce dopravy INFR KDI zalabak@ipr.praha.eu
Binko Marek Bc. (INFR/KDI) 236004564 specialista koncepce dopravy INFR KDI binko@ipr.praha.eu
Vojtěch Vladimír RNDr. (SSP/KIP) 236004716 specialista inovační politiky SSP KIP vojtech@ipr.praha.eu
Stein Zbyněk Mgr. (SPI/KPD) 236005621 specialista GIS SPI KPD stein@ipr.praha.eu
Drda Filip Ing. (SPI/VAP) 236004567 specialista databázových a serverových systémů SPI VAP drda@ipr.praha.eu
Zapletal Rostislav DiS. (SDM/KVP) specialista architektonických projektů a soutěží SDM KVP zapletal@ipr.praha.eu
Němec Michal Mgr. (SSP/KAP) 236005679 specialista analýz a prognóz SSP KAP nemec@ipr.praha.eu
Sehnal Tomáš Ing. (SSP/KAP) 236005692 specialista analýz a prognóz SSP KAP sehnal@ipr.praha.eu
Brabec Tomáš RNDr. Ph.D. (SSP/KAP) 236004746 specialista analýz a prognóz SSP KAP brabec@ipr.praha.eu
Lieberzeit Vladimír Ing. (SSP/KAP) 236004734 specialista analýz a prognóz SSP KAP lieberzeit@ipr.praha.eu
Navrátil Michal RNDr. Mgr. (SSP/KAP) 236004529 specialista analýz a prognóz SSP KAP navratil@ipr.praha.eu
Zenkerová Zdeňka JUDr. Ph.D. (SPR) 236005055 ředitelka sekce SPR SPR zenkerova@ipr.praha.eu
Kolaříková Lada Ing. arch. (SPM) 236004643 ředitelka sekce SPM SPM kolarikova@ipr.praha.eu
Švejda Adam Mgr. (SVV) 236004620 ředitel sekce SVV SVV svejda@ipr.praha.eu
Lapáček Tomáš Bc. (SSP) 236005660 ředitel sekce SSP SSP lapacek@ipr.praha.eu
Čtyroký Jiří Mgr. Ph.D. (SPI) 236004642 ředitel sekce SPI SPI ctyroky@ipr.praha.eu
Hainc Jaromír Ing. arch. Ph.D. (SDM) 236005556 ředitel sekce SDM SDM hainc@ipr.praha.eu
Zděradička Marek Ing. (INFR) 236004566 ředitel sekce INFR INFR zderadicka@ipr.praha.eu
Boháč Ondřej Mgr. (RED) 236004710 ředitel RED bohac@ipr.praha.eu
Šenková Alena Bc. (PROV/KHS) 236004722 referentka majetkové správy PROV KHS senkova@ipr.praha.eu
Szentesi Antal Ing. (PROV/KHS) 236005072 referent majetkové správy PROV KHS szentesi@ipr.praha.eu
Kovaříková Lucie Ing. (SPI) Projektová manažerka pro prostorová data a systémy SPI kovarikova@ipr.praha.eu

Zobrazeno 121 - 150 z 225 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru