bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Vronský Martin Mgr. Art. (SVV/CAMP) projektant informačních a komunikačních systémů SVV CAMP vronsky@ipr.praha.eu
Páníková Barbora MgA. (SVV/CAMP) 236004623 programová koordinátorka SVV CAMP panikova@ipr.praha.eu
Peroutková Barbora Ing. (SVV/CAMP) programová koordinátorka SVV CAMP peroutkova@ipr.praha.eu
Michalová Tereza Ing. (SVV) 236005670 programová koordinátorka SVV michalova@ipr.praha.eu
Vetterová Klára Bc. (SVV/CAMP) 236004623 programová koordinátorka SVV CAMP vetterova@ipr.praha.eu
Vondra Jiří Mgr. (SPR/PRAV) právník SPR PRAV vondra@ipr.praha.eu
Rabiňáková Kateřina Mgr. (SPR/PRAV) 236005033 právnička SPR PRAV rabinakova@ipr.praha.eu
Zelingerová Kateřina Mgr. (SVV/KOM) 236004686 pracovnice vztahů k veřejnosti SVV KOM zelingerova@ipr.praha.eu
Lichtenbergová Anna-Marie Mgr. (SVV/KOM) 236004686 pracovnice vztahů k veřejnosti SVV KOM lichtenbergova@ipr.praha.eu
Šrubařová Hana (SPR/ARCH) 236005619 pracovnice spisové služby SPR ARCH srubarova@ipr.praha.eu
Rajnišová Martina Ing. (SPM/KZP) 236004612 pořizovatelka dokumentace SPM KZP rajnisova@ipr.praha.eu
Kumsta Ondřej Bc. (SPR/PER) 236004658 personalista SPR PER kumsta.o@ipr.praha.eu
Obrová Ivana (SPR/PER) 236004733 mzdová účetní SPR PER obrova@ipr.praha.eu
Schorná Renata (SPR/PER) 236005674 mzdová účetní SPR PER schorna@ipr.praha.eu
Slánský Karel Ing. (SPM/KZI) 236004655 krajinářský architekt SPM KZI slansky@ipr.praha.eu
Špoula Štěpán Ing. (SPM/KZI) 236005631 krajinářský architekt SPM KZI spoula@ipr.praha.eu
Verleure Wouter MSc. (SPM/KZI) 236005698 krajinářský architekt SPM KZI verleure@ipr.praha.eu
Fedina Martin Mgr. (SPR/VEZ) 236005625 koordinátor veřejných soutěží SPR VEZ fedina@ipr.praha.eu
Mach Eduard Mgr. (SPR/ARCH) 236005618 koordinátor spisové služby SPR ARCH mach_e@ipr.praha.eu
Záhorská Zuzana (SPR) 236005673 koordinační pracovník SPR zahorska@ipr.praha.eu
Šmejcká Michaela (INFR) 236005638 koordinační pracovnice INFR smejcka@ipr.praha.eu
Nosková Irena (SDM/KPU) 236005684 konstruktérka SDM KPU noskova@ipr.praha.eu
Korejs Daniel (INFR/KTI) 236004596 konstruktér - analytik INFR KTI korejs@ipr.praha.eu
Petr Matěj (INFR/KDI) 236004742 konstruktér - analytik INFR KDI petr@ipr.praha.eu
Monzer Ladislav Mgr. (SPR/ARCH) dokumentátor SPR ARCH monzer@ipr.praha.eu
Albrecht Petr MgA. (SPR/ARCH) 235 010 211 dokumentátor SPR ARCH albrecht@ipr.praha.eu
Paduán Antonín Ing. (SPI/KPD) 236005691 datový analytik SPI KPD paduan@ipr.praha.eu
Gardoňová Alžběta Ing. (SPI/KPD) 236005685 datová analytička SPI KPD gardonova@ipr.praha.eu
Lochschmidtová Kateřina Ing. Mgr. (SPI/KPD) 236005689 datová analytička SPI KPD lochschmidtova@ipr.praha.eu
Horáková Zuzana Mgr. (SPI/KPD) 236005624 datová analytička SPI KPD horakova@ipr.praha.eu

Zobrazeno 151 - 180 z 225 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru