bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Slánský Karel Ing. (SPM/KZI) 236004655 krajinářský architekt SPM KZI slansky@ipr.praha.eu
Fejfar Martin Mgr. (SPM/KZI) 236004593 specialista přírody krajiny SPM KZI fejfar@ipr.praha.eu
Špoula Štěpán Ing. (SPM/KZI) 236005631 krajinářský architekt SPM KZI spoula@ipr.praha.eu
Švecová Tereza Ing. (SPM/KZI) 236005632 specialistka přírody krajiny SPM KZI svecova@ipr.praha.eu
Ent Zdeněk Ing. arch. (SPM/KZI) 236004598 architekt SPM KZI ent@ipr.praha.eu
Verleure Wouter MSc. (SPM/KZI) 236005698 krajinářský architekt SPM KZI verleure@ipr.praha.eu
Pondělíček Michael Mgr. PhD. (SPM/KZI) 236005607 vedoucí kanceláře KZI SPM KZI pondelicek@ipr.praha.eu
Korejs Daniel (INFR/KTI) 236004596 konstruktér - analytik INFR KTI korejs@ipr.praha.eu
Tollarová Anna Ing. (INFR/KTI) 236004526 specialistka technické infrastruktury INFR KTI tollarova@ipr.praha.eu
Novák Michal Ing. (INFR/KTI) 236004552 vedoucí kanceláře KTI INFR KTI novak@ipr.praha.eu
Nykl Luboš Bc. (INFR/KTI) 236005649 specialista technické infrastruktury INFR KTI nykl@ipr.praha.eu
Březina Ondřej Ing. (INFR/KTI) 236004585 specialista technické infrastruktury INFR KTI brezina@ipr.praha.eu
Kuna Vojtěch Ing. M.A. (SSP/KSR) 236004631 specialista projektů města SSP KSR kuna@ipr.praha.eu
Krtička Jan Mgr. (SSP/KSR) 236004561 specialista strategie a rozvoje SSP KSR krticka@ipr.praha.eu
Pára Lucie Mgr. (SSP/KSR) 236004631 vedoucí kanceláře KSR SSP KSR para@ipr.praha.eu
Gabaš Ondřej (SSP/KSR) specialistka strategie a rozvoje SSP KSR gabas@ipr.praha.eu
Bendová Jitka (RED/KRP) 236004718 vedoucí kanceláře KRP RED KRP bendova@ipr.praha.eu
Handrychová Marcela (RED/KRP) 236004711 asistentka RED KRP handrychova@ipr.praha.eu
Alexeev Ester (RED/KRP) 236005041 asistentka RED KRP alexeev@ipr.praha.eu
Eisenberger Judita MUP. (RED/KRP) 236004584 specialistka zahraničních vztahů RED KRP eisenberger@ipr.praha.eu
Pajgrt Adam Ing. (RED/KRP) RED KRP pajgrt@ipr.praha.eu
Nosková Irena (SDM/KPU) 236005684 konstruktérka SDM KPU noskova@ipr.praha.eu
Ditrich Filip Ing. arch. (SDM/KPU) 236004571 urbanista a koncepční projektant SDM KPU ditrich@ipr.praha.eu
Bartecká Gabriela (SDM/KPU) 236004630 administrativní a spisová pracovnice SDM KPU bartecka@ipr.praha.eu
Pospíšilová Michaela Ing. (SDM/KPU) 236005060 urbanistka a koncepční projektantka SDM KPU pospisilova@ipr.praha.eu
Synková Renata Ing. arch. (SDM/KPU) 236004602 urbanistka a koncepční projektantka SDM KPU synkova@ipr.praha.eu
Zemánek Ondřej Ing. (SDM/KPU) 236005609 urbanista a koncepční projektant SDM KPU zemanek@ipr.praha.eu
Hladík Jan akad. arch. (SDM/KPU) 236004741 urbanista a koncepční projektant SDM KPU Hladik@ipr.praha.eu
Beneš Pavel Ing. arch. (SDM/KPU) 236005645 urbanista a koncepční projektant SDM KPU benes@ipr.praha.eu
Križan Luboš Ing. arch. (SDM/KPU) 236005615 urbanista a koncepční projektant SDM KPU krizan@ipr.praha.eu

Zobrazeno 61 - 90 z 225 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru