bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Deyl Jiří Ing. arch. (SPM/KMP) 236004708 architekt SPM KMP deyl@ipr.praha.eu
Leňo Michal Ing. arch. (SPM/KMP) 236004626 architekt SPM KMP leno@ipr.praha.eu
Červinková Eva Ing. arch. MgA. (SPM/KMP) 236004656 architektka SPM KMP cervinkova@ipr.praha.eu
Kubeš Martin RNDr. (SPM/KMP) 236004656 specialista pro přírodu a krajinu SPM KMP kubes@ipr.praha.eu
Koucký Roman prof. Ing. arch. (SPM/KMP) 236004622 vedoucí kanceláře KMP SPM KMP koucky@ipr.praha.eu
Špilar Jan Ing. (SPM/KMP) 236004617 architekt SPM KMP spilar@ipr.praha.eu
Pytlounová Pančíková Mariana Ing. (SPM/KMP) 236004644 architektka SPM KMP pancikova@ipr.praha.eu
Kočička Petr Ing. arch. (SPM/KMP) 236004714 architekt SPM KMP kocicka@ipr.praha.eu
Bukovský Martin Ing. arch. (SPM/KMP) architekt SPM KMP bukovsky@ipr.praha.eu
Procházková Hana Ing. arch. (SPM/KMP) 236004644 architektka SPM KMP prochazkova.h@ipr.praha.eu
Pavúčková Tereza MgA. (SPM/KMP) 236004621 asistentka SPM KMP pavuckova@ipr.praha.eu
Havlová Hana Ing. arch. (SPM/KMP) architektka SPM KMP havlova.h@ipr.praha.eu
Kloudová Michaela Ing. arch. (SSP/KMK) 236004601 specialistka rozvoje SSP KMK kloudova@ipr.praha.eu
Houser Lukáš Ing. arch. (SSP/KMK) 236005080 architekt SSP KMK houser@ipr.praha.eu
Lukeš Tomáš Ing. arch. (SSP/KMK) 236005627 vedoucí kanceláře KMK SSP KMK lukes@ipr.praha.eu
Hejnová Tereza Mgr. (SSP/KIP) specialistka inovační politiky SSP KIP hejnova@ipr.praha.eu
Vojtěch Vladimír RNDr. (SSP/KIP) 236004716 specialista inovační politiky SSP KIP vojtech@ipr.praha.eu
Králová Renáta Mgr. (SSP/KIP) 236005688 specialistka inovační politiky SSP KIP kralova@ipr.praha.eu
Szentesi Antal Ing. (PROV/KHS) 236005072 referent majetkové správy PROV KHS szentesi@ipr.praha.eu
Kofroňová Božena (PROV/KHS) 236004608 administrativní a spisová pracovnice PROV KHS kofronova@ipr.praha.eu
Komorous Robert (PROV/KHS) 236004720 technický pracovník PROV KHS komorous@ipr.praha.eu
Pokorný Václav (PROV/KHS) technický pracovník PROV KHS pokorny@ipr.praha.eu
Vaic Julius (PROV/KHS) 236004595 technický pracovník PROV KHS vaic@ipr.praha.eu
Šenková Alena Bc. (PROV/KHS) 236004722 referentka majetkové správy PROV KHS senkova@ipr.praha.eu
Vaňáčová Tereza Mgr. (PROV/KHS) 236005664 vedoucí kanceláře KHS PROV KHS vanacova@ipr.praha.eu
Beitl Filip (PROV/KHS) 236005603 technický pracovník PROV KHS beitl@ipr.praha.eu
Prchal Pavel - PROV KHS prchal@ipr.praha.eu
Věrtelář Václav Ing. (INFR/KDI) 236004558 specialista modelování dopravy INFR KDI vertelar@ipr.praha.eu
Tittl Lukáš Ing. (INFR/KDI) 236004578 specialista koncepce dopravy INFR KDI Tittl-L@ipr.praha.eu
Zajíček Jakub Ing. (INFR/KDI) 236004565 specialista koncepce dopravy INFR KDI zajicek@ipr.praha.eu

Zobrazeno 121 - 150 z 225 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru