bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Petr Matěj (INFR/KDI) 236004742 konstruktér - analytik INFR KDI petr@ipr.praha.eu
Hák Karel Ing. (INFR/KDI) 236004568 vedoucí kanceláře KDI INFR KDI hak@ipr.praha.eu
Novotný Václav Ing. Ph.D. (INFR/KDI) 236005651 specialista udržitelné mobility INFR KDI novotny.v@ipr.praha.eu
Čálek Martin Ing. (INFR/KDI) 236004557 specialista modelování dopravy INFR KDI calek@ipr.praha.eu
Zalabák Jan Ing. (INFR/KDI) 236004562 specialista koncepce dopravy INFR KDI zalabak@ipr.praha.eu
Binko Marek Bc. (INFR/KDI) 236004564 specialista koncepce dopravy INFR KDI binko@ipr.praha.eu
Benedikt Vojtěch Ing. (INFR/KDI) 236005029 specialista udržitelné mobility INFR KDI benedikt@ipr.praha.eu
Němec Michal Mgr. (SSP/KAP) 236005679 specialista analýz a prognóz SSP KAP nemec@ipr.praha.eu
Sehnal Tomáš Ing. (SSP/KAP) 236005692 specialista analýz a prognóz SSP KAP sehnal@ipr.praha.eu
Brabec Tomáš RNDr. Ph.D. (SSP/KAP) 236004746 specialista analýz a prognóz SSP KAP brabec@ipr.praha.eu
Marianovská Veronika Mgr. (SSP/KAP) 236007004 specialistka analýz a prognóz SSP KAP marianovska@ipr.praha.eu
Lieberzeit Vladimír Ing. (SSP/KAP) 236004734 specialista analýz a prognóz SSP KAP lieberzeit@ipr.praha.eu
Navrátil Michal RNDr. Mgr. (SSP/KAP) 236004529 specialista analýz a prognóz SSP KAP navratil@ipr.praha.eu
Jaroš Jiří Ing. (SSP/KAP) 236004629 vedoucí kanceláře KAP SSP KAP jaros@ipr.praha.eu
Lebr Lukáš Ing. (PROV/ICT) 236005681 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT lebr@ipr.praha.eu
Prokleška Jan (PROV/ICT) správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT prokleska@ipr.praha.eu
Mikula Vít Bc. (PROV/ICT) 236005009 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT mikula@ipr.praha.eu
Částka Lukáš (PROV/ICT) 236005027 vedoucí kanceláře ICT PROV ICT castka@ipr.praha.eu
Szkrobisz Daniel (PROV/ICT) 236004737 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT szkrobisz@ipr.praha.eu
Vučković Vesko (PROV/ICT) 236005635 specialista tiskových a reprografických služeb PROV ICT vuckovic@ipr.praha.eu
Kohák Pavel (PROV/ICT) 236005683 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT kohak@ipr.praha.eu
Matola Michal DiS. (PROV/ICT) 236005009 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT matola@ipr.praha.eu
Bärtl Štěpán Mgr. (SVV/CAMP) vedoucí kanceláře CAMP SVV CAMP bartl@ipr.praha.eu
Páníková Barbora MgA. (SVV/CAMP) 236004623 programová koordinátorka SVV CAMP panikova@ipr.praha.eu
Peroutková Barbora Ing. (SVV/CAMP) programová koordinátorka SVV CAMP peroutkova@ipr.praha.eu
Vronský Martin Mgr. Art. (SVV/CAMP) projektant informačních a komunikačních systémů SVV CAMP vronsky@ipr.praha.eu
Vetterová Klára Bc. (SVV/CAMP) 236004623 programová koordinátorka SVV CAMP vetterova@ipr.praha.eu
Nulíčková Irena (SPR/ARCH) 235 010 215 archivářka SPR ARCH nulickova@ipr.praha.eu
Kumsta Josef (SPR/ARCH) 235 010 216 archivář SPR ARCH kumsta@ipr.praha.eu
Monzer Ladislav Mgr. (SPR/ARCH) dokumentátor SPR ARCH monzer@ipr.praha.eu

Zobrazeno 151 - 180 z 225 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru