bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Zábranská Věra (SPR/ARCH) 235 010 214 archivářka SPR ARCH zabranska@ipr.praha.eu
Šrubařová Hana (SPR/ARCH) 236005619 pracovnice spisové služby SPR ARCH srubarova@ipr.praha.eu
Mach Eduard Mgr. (SPR/ARCH) 236005618 koordinátor spisové služby SPR ARCH mach_e@ipr.praha.eu
Koukalová Martina Mgr. Ph.D. (SPR/ARCH) 235 010 210 vedoucí kanceláře ARCH SPR ARCH koukalova@ipr.praha.eu
Makovec Milan Ing. (SPR/ARCH) 235 010 213 archivář SPR ARCH makovec@ipr.praha.eu
Albrecht Petr MgA. (SPR/ARCH) 235 010 211 dokumentátor SPR ARCH albrecht@ipr.praha.eu
Lehkoživová Regina (SPR/ARCH) 235 010 211 archivářka SPR ARCH lehkozivova@ipr.praha.eu
Bláha Václav (SPR/ARCH) 235 010 211 archivář SPR ARCH blaha@ipr.praha.eu
Heřman Pavel (SPR/ARCH) 235 010 218 archivář SPR ARCH herman@ipr.praha.eu
Zenkerová Zdeňka JUDr. Ph.D. (SPR) 236005055 ředitelka sekce SPR SPR zenkerova@ipr.praha.eu
Hegerová Ragan Kateřina DiS. vedoucí kanceláře KRD hegerova@ipr.praha.eu
Špičák Martin Ing. arch. (SDM/KVP) 236004613 architekt SDM KVP spicak@ipr.praha.eu
Šťastná Jitka (SPR) 236004712 asistentka SPR stastna@ipr.praha.eu
Hrubešová Petra Ing. arch. (SDM/KVP) 236004531 architektka SDM KVP hrubesova@ipr.praha.eu
Hainc Jaromír Ing. arch. Ph.D. (SDM) 236005556 ředitel sekce SDM SDM hainc@ipr.praha.eu
Záhorská Zuzana (SPR) 236005673 koordinační pracovník SPR zahorska@ipr.praha.eu
Kubiš Kamil Ing. arch. (SPR) 236005642 specialista pro postupy v územním plánování SPR kubis@ipr.praha.eu
Hendrych Jakub Ing. arch. (SDM/KVP) 236004745 architekt SDM KVP hendrych@ipr.praha.eu
Bartošek Michal Ing. arch. (SPM) 236005652 specialista pro architekturu a uzemní plánování SPM bartosek@ipr.praha.eu
Čtyroký Jiří Mgr. Ph.D. (SPI) 236004642 ředitel sekce SPI SPI ctyroky@ipr.praha.eu
Kundrata Marek MgA. (SDM/KVP) 236004634 architekt SDM KVP kundrata@ipr.praha.eu
Recepce C 236005050 recepce_c@ipr.praha.eu
Habrová Monika Ing. arch. (SDM/KVP) 236004531 architekt SDM KVP habrova@ipr.praha.eu
McGarrell Klimentová Monika Mgr. (RED) 236004628 specialistka rozvoje a péče o zaměstnance RED klimentova@ipr.praha.eu
Boháč Ondřej Mgr. (RED) 236004710 ředitel RED bohac@ipr.praha.eu
Švejda Adam Mgr. (SVV) 236004620 ředitel sekce SVV SVV svejda@ipr.praha.eu
Kadlas Jan Ing. arch. (SDM/KVP) 236004633 architekt SDM KVP kadlas@ipr.praha.eu
Zděradička Marek Ing. (INFR) 236004566 ředitel sekce INFR INFR zderadicka@ipr.praha.eu
Kašparová Rozálie MSc. (SDM/KVP) 236004744 architekt SDM KVP kasparova@ipr.praha.eu
Belej Adéla (SSP) 236005008 asistentka SSP belej@ipr.praha.eu

Zobrazeno 181 - 210 z 225 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru