bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Drda Filip Ing. (SPI/VAP) 236004567 specialista databázových a serverových systémů SPI VAP drda@ipr.praha.eu
Němec Michal Mgr. (SSP/KAP) 236005679 specialista analýz a prognóz SSP KAP nemec@ipr.praha.eu
Scholz Milan Ing. (SPI/KPD) 236005682 správce prostorových dat SPI KPD scholz@ipr.praha.eu
Procházková Renata (SPI/KPD) 236004736 správkyně prostorových dat SPI KPD prochazkova@ipr.praha.eu
Veselka Pavel (SPI/ZMD) 236005077 specialista základního mapového díla SPI ZMD veselka@ipr.praha.eu
Nulíčková Irena (SPR/ARCH) 235 010 215 archivářka SPR ARCH nulickova@ipr.praha.eu
Kumsta Josef (SPR/ARCH) 235 010 216 archivář SPR ARCH kumsta@ipr.praha.eu
Věrtelář Václav Ing. (INFR/KDI) 236004558 specialista modelování dopravy INFR KDI vertelar@ipr.praha.eu
Peckelová Hana Ing. arch. (SPM/UAP) 236004647 specialistka územně analytických podkladů SPM UAP peckelova@ipr.praha.eu
Korejs Daniel (INFR/KTI) 236004596 konstruktér - analytik INFR KTI korejs@ipr.praha.eu
Fořtová Jana Ing. (SPI/ZMD) 236005088 specialistka pro příjemku a výdej prostorových dat SPI ZMD fortova@ipr.praha.eu
Fišer Jan Ing. (SPM/KZI) 236005657 specialista přírody krajiny SPM KZI fiser@ipr.praha.eu
Caha Ivo RNDr. (SPM/KZI) 236004594 specialista přírody krajiny SPM KZI caha@ipr.praha.eu
Lejsková Karolina Mgr. (SPI/KPD) 236005605 správkyně prostorových dat SPI KPD lejskova@ipr.praha.eu
Szentesi Antal Ing. (PROV/KHS) 236005072 referent majetkové správy PROV KHS szentesi@ipr.praha.eu
Holubová Mária Ing. (SPI/ZMD) 236005650 správkyně technické mapy SPI ZMD holubova@ipr.praha.eu
Tollarová Anna Ing. (INFR/KTI) 236004526 specialistka technické infrastruktury INFR KTI tollarova@ipr.praha.eu
Svobodová Hana Bc. (SPI/KPD) 236005637 správkyně evidence územních rozhodnutí SPI KPD svobodova@ipr.praha.eu
Zenkerová Zdeňka JUDr. Ph.D. (SPR) 236005055 ředitelka sekce SPR SPR zenkerova@ipr.praha.eu
Monzer Ladislav Mgr. (SPR/ARCH) dokumentátor SPR ARCH monzer@ipr.praha.eu
Hegerová Ragan Kateřina DiS. vedoucí kanceláře KRD hegerova@ipr.praha.eu
Baron Bohdan Mgr. (SPI/KPD) 236005053 vedoucí kanceláře KPD SPI KPD baron@ipr.praha.eu
Tittl Lukáš Ing. (INFR/KDI) 236004578 specialista koncepce dopravy INFR KDI Tittl-L@ipr.praha.eu
Chládková Eva (SPI/KPD) 236005687 správkyně prostorových dat SPI KPD chladkova@ipr.praha.eu
Nosková Irena (SDM/KPU) 236005684 konstruktérka SDM KPU noskova@ipr.praha.eu
Sehnal Tomáš Ing. (SSP/KAP) 236005692 specialista analýz a prognóz SSP KAP sehnal@ipr.praha.eu
Ditrich Filip Ing. arch. (SDM/KPU) 236004571 urbanista a koncepční projektant SDM KPU ditrich@ipr.praha.eu
Hříbal Vojtěch Bc. (SPI/ZMD) 236005659 vedoucí kanceláře ZMD SPI ZMD hribal@ipr.praha.eu
Otevřelová Dagmar (SPI/ZMD) 236005043 specialistka pro příjemku a výdej prostorových dat SPI ZMD otevrelova@ipr.praha.eu
Zábranská Věra (SPR/ARCH) 235 010 214 archivářka SPR ARCH zabranska@ipr.praha.eu

Zobrazeno 1 - 30 z 224 záznamů      1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru