bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Špičák Martin Ing. arch. (SDM/KVP) 236004613 architekt SDM KVP spicak@ipr.praha.eu
Hrubešová Petra Ing. arch. (SDM/KVP) 236004531 architektka SDM KVP hrubesova@ipr.praha.eu
Hendrych Jakub Ing. arch. (SDM/KVP) 236004745 architekt SDM KVP hendrych@ipr.praha.eu
Kundrata Marek MgA. (SDM/KVP) 236004634 architekt SDM KVP kundrata@ipr.praha.eu
Habrová Monika Ing. arch. (SDM/KVP) 236004531 architekt SDM KVP habrova@ipr.praha.eu
Kadlas Jan Ing. arch. (SDM/KVP) 236004633 architekt SDM KVP kadlas@ipr.praha.eu
Kašparová Rozálie MSc. (SDM/KVP) 236004744 architekt SDM KVP kasparova@ipr.praha.eu
Zapletal Rostislav DiS. (SDM/KVP) specialista architektonických projektů a soutěží SDM KVP zapletal@ipr.praha.eu
Jiráček Šimon Ing. arch. (SDM/KVP) 236004619 architekt SDM KVP jiracek@ipr.praha.eu
Mravčáková Viktória MgA. (SDM/KVP) 236004744 architekt SDM KVP mravcakova@ipr.praha.eu
Ullmannová Kristina Ing. arch. (SDM/KVP) 236004633 vedoucí kanceláře KVP SDM KVP ullmannova@ipr.praha.eu
Plášková Karolína M.A. Bc. (SDM/KVP) 236004619 architekt SDM KVP plaskova@ipr.praha.eu
Drda Filip Ing. (SPI/VAP) 236004567 specialista databázových a serverových systémů SPI VAP drda@ipr.praha.eu
Němec Michal Mgr. (SSP/KAP) 236005679 specialista analýz a prognóz SSP KAP nemec@ipr.praha.eu
Scholz Milan Ing. (SPI/KPD) 236005682 správce prostorových dat SPI KPD scholz@ipr.praha.eu
Procházková Renata (SPI/KPD) 236004736 správkyně prostorových dat SPI KPD prochazkova@ipr.praha.eu
Veselka Pavel (SPI/ZMD) 236005077 specialista základního mapového díla SPI ZMD veselka@ipr.praha.eu
Nulíčková Irena (SPR/ARCH) 235 010 215 archivářka SPR ARCH nulickova@ipr.praha.eu
Kumsta Josef (SPR/ARCH) 235 010 216 archivář SPR ARCH kumsta@ipr.praha.eu
Věrtelář Václav Ing. (INFR/KDI) 236004558 specialista modelování dopravy INFR KDI vertelar@ipr.praha.eu
Peckelová Hana Ing. arch. (SPM/UAP) 236004647 specialistka územně analytických podkladů SPM UAP peckelova@ipr.praha.eu
Korejs Daniel (INFR/KTI) 236004596 konstruktér - analytik INFR KTI korejs@ipr.praha.eu
Fořtová Jana Ing. (SPI/ZMD) 236005088 specialistka pro příjemku a výdej prostorových dat SPI ZMD fortova@ipr.praha.eu
Fišer Jan Ing. (SPM/KZI) 236005657 specialista přírody krajiny SPM KZI fiser@ipr.praha.eu
Caha Ivo RNDr. (SPM/KZI) 236004594 specialista přírody krajiny SPM KZI caha@ipr.praha.eu
Lejsková Karolina Mgr. (SPI/KPD) 236005605 správkyně prostorových dat SPI KPD lejskova@ipr.praha.eu
Szentesi Antal Ing. (PROV/KHS) 236005072 referent majetkové správy PROV KHS szentesi@ipr.praha.eu
Holubová Mária Ing. (SPI/ZMD) 236005650 správkyně technické mapy SPI ZMD holubova@ipr.praha.eu
Tollarová Anna Ing. (INFR/KTI) 236004526 specialistka technické infrastruktury INFR KTI tollarova@ipr.praha.eu
Svobodová Hana Bc. (SPI/KPD) 236005637 správkyně evidence územních rozhodnutí SPI KPD svobodova@ipr.praha.eu

Zobrazeno 1 - 30 z 225 záznamů      1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru