bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Zenkerová Zdeňka JUDr. Ph.D. (SPR) 236005055 ředitelka sekce SPR SPR zenkerova@ipr.praha.eu
Monzer Ladislav Mgr. (SPR/ARCH) dokumentátor SPR ARCH monzer@ipr.praha.eu
Hegerová Ragan Kateřina DiS. vedoucí kanceláře KRD hegerova@ipr.praha.eu
Baron Bohdan Mgr. (SPI/KPD) 236005053 vedoucí kanceláře KPD SPI KPD baron@ipr.praha.eu
Tittl Lukáš Ing. (INFR/KDI) 236004578 specialista koncepce dopravy INFR KDI Tittl-L@ipr.praha.eu
Chládková Eva (SPI/KPD) 236005687 správkyně prostorových dat SPI KPD chladkova@ipr.praha.eu
Nosková Irena (SDM/KPU) 236005684 konstruktérka SDM KPU noskova@ipr.praha.eu
Sehnal Tomáš Ing. (SSP/KAP) 236005692 specialista analýz a prognóz SSP KAP sehnal@ipr.praha.eu
Ditrich Filip Ing. arch. (SDM/KPU) 236004571 urbanista a koncepční projektant SDM KPU ditrich@ipr.praha.eu
Hříbal Vojtěch Bc. (SPI/ZMD) 236005659 vedoucí kanceláře ZMD SPI ZMD hribal@ipr.praha.eu
Otevřelová Dagmar (SPI/ZMD) 236005043 specialistka pro příjemku a výdej prostorových dat SPI ZMD otevrelova@ipr.praha.eu
Zábranská Věra (SPR/ARCH) 235 010 214 archivářka SPR ARCH zabranska@ipr.praha.eu
Slánský Karel Ing. (SPM/KZI) 236004655 krajinářský architekt SPM KZI slansky@ipr.praha.eu
Kumsta Ondřej Bc. (SPR/PER) 236004658 personalista SPR PER kumsta.o@ipr.praha.eu
Lebr Lukáš Ing. (PROV/ICT) 236005681 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT lebr@ipr.praha.eu
Zajíček Jakub Ing. (INFR/KDI) 236004565 specialista koncepce dopravy INFR KDI zajicek@ipr.praha.eu
Deyl Jiří Ing. arch. (SPM/KMP) 236004708 architekt SPM KMP deyl@ipr.praha.eu
Fedina Martin Mgr. (SPR/VEZ) 236005625 koordinátor veřejných soutěží SPR VEZ fedina@ipr.praha.eu
Prokleška Jan (PROV/ICT) správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT prokleska@ipr.praha.eu
Bohuniczky Annamária Ing. arch. (SPM/UAP) 236005052 vedoucí kanceláře UAP SPM UAP bohuniczky@ipr.praha.eu
Pincová Jitka (SPR/VEZ) 236004615 specialistka veřejných zakázek SPR VEZ Pincova@ipr.praha.eu
Nováková Ivana JUDr. (SPR/PRAV) 236004614 vedoucí kanceláře PRAV SPR PRAV novakova@ipr.praha.eu
Kloudová Michaela Ing. arch. (SSP/KMK) 236004601 specialistka rozvoje SSP KMK kloudova@ipr.praha.eu
Leňo Michal Ing. arch. (SPM/KMP) 236004626 architekt SPM KMP leno@ipr.praha.eu
Petr Matěj (INFR/KDI) 236004742 konstruktér - analytik INFR KDI petr@ipr.praha.eu
Šťastná Jitka (SPR) 236004712 asistentka SPR stastna@ipr.praha.eu
Benešová Kubáková Ivana Ing. arch. (SPM/UAP) 236004646 specialistka územně analytických podkladů SPM UAP kubakova@ipr.praha.eu
Petrová Michaela Ing. (SPI/KPD) 236005062 správkyně prostorových dat SPI KPD petrova@ipr.praha.eu
Hák Karel Ing. (INFR/KDI) 236004568 vedoucí kanceláře KDI INFR KDI hak@ipr.praha.eu
Roun Jiří (SPI/ZMD) 236005056 specialista základního mapového díla SPI ZMD roun@ipr.praha.eu

Zobrazeno 31 - 60 z 225 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru