bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Matola Michal DiS. (PROV/ICT) 236005009 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT matola@ipr.praha.eu
Zelingerová Kateřina Mgr. (SVV/KOM) 236004686 pracovnice vztahů k veřejnosti SVV KOM zelingerova@ipr.praha.eu
Blanár Samuel Bc.(SPI/VAP) vývojář aplikací SPI VAP blanar@ipr.praha.eu
Kolaříková Lada Ing. arch. (SPM) 236004643 ředitelka sekce SPM SPM kolarikova@ipr.praha.eu
Houser Lukáš Ing. arch. (SSP/KMK) 236005080 architekt SSP KMK houser@ipr.praha.eu
Peterková Barbora Ing. arch. (SPM/KZP) 236005630 urbanistka koncepční projektantka SPM KZP peterkova@ipr.praha.eu
Schindlerová Pacalová Lenka Ing. (SPM/KZP) 236005666 urbanistka koncepční projektantka SPM KZP schindlerova@ipr.praha.eu
Krupičková Zuzana (SDM) 236005013 asistentka SDM krupickova@ipr.praha.eu
Binko Marek Bc. (INFR/KDI) 236004564 specialista koncepce dopravy INFR KDI binko@ipr.praha.eu
Drahota Jan Ing. (SPM/KZP) 236005665 urbanista koncepční projektant SPM KZP drahota@ipr.praha.eu
Lepša Jan akad. arch. (SDM/KPU) 236004588 urbanista a koncepční projektant SDM KPU lepsa@ipr.praha.eu
Vaňáčová Tereza Mgr. (PROV/KHS) 236005664 vedoucí kanceláře KHS PROV KHS vanacova@ipr.praha.eu
Bukovský Martin Ing. arch. (SPM/KMP) architekt SPM KMP bukovsky@ipr.praha.eu
Procházková Hana Ing. arch. (SPM/KMP) 236004644 architektka SPM KMP prochazkova.h@ipr.praha.eu
Buriánová Marcela (PROV/ROZ) účetní PROV ROZ burianova@ipr.praha.eu
Bomberová Eva Ing. arch. (SPM/UAP) 236004559 specialistka územně analytických podkladů SPM UAP bomberova@ipr.praha.eu
Portyková Martina Ing. arch. (SPM/UAP) 236005678 specialistka územně analytických podkladů SPM UAP portykova@ipr.praha.eu
Vronský Martin Mgr. Art. (SVV/CAMP) projektant informačních a komunikačních systémů SVV CAMP vronsky@ipr.praha.eu
Jaroš Jiří Ing. (SSP/KAP) 236004629 vedoucí kanceláře KAP SSP KAP jaros@ipr.praha.eu
Beitl Filip (PROV/KHS) 236005603 technický pracovník PROV KHS beitl@ipr.praha.eu
Lichtenbergová Anna-Marie Mgr. (SVV/KOM) 236004686 pracovnice vztahů k veřejnosti SVV KOM lichtenbergova@ipr.praha.eu
Prchal Pavel - PROV KHS prchal@ipr.praha.eu
Krtička Jan Mgr. (SSP/KSR) 236004561 specialista strategie a rozvoje SSP KSR krticka@ipr.praha.eu
Pára Lucie Mgr. (SSP/KSR) 236004631 vedoucí kanceláře KSR SSP KSR para@ipr.praha.eu
Benedikt Vojtěch Ing. (INFR/KDI) 236005029 specialista udržitelné mobility INFR KDI benedikt@ipr.praha.eu
Havlová Zdeňka Ing. arch. Ph.D. (SPM/UAP) 236005608 architektka SPM UAP havlova@ipr.praha.eu
Wenzlová Amáta Milena Ing. arch. (SDM/KPU) 236004729 urbanistka a koncepční projektantka SDM KPU wenzlova@ipr.praha.eu
Šmejcká Michaela (INFR) 236005638 koordinační pracovnice INFR smejcka@ipr.praha.eu
Verleure Wouter MSc. (SPM/KZI) 236005698 krajinářský architekt SPM KZI verleure@ipr.praha.eu
Horáková Zuzana Mgr. (SPI/KPD) 236005624 datová analytička SPI KPD horakova@ipr.praha.eu

Zobrazeno 181 - 210 z 225 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru