bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Hegerová Ragan Kateřina DiS. vedoucí kanceláře KRD hegerova@ipr.praha.eu
Recepce C 236005050 recepce_c@ipr.praha.eu
Mejstřík Jiří Ing. 236005676 mejstrik@ipr.praha.eu
Věrtelář Václav Ing. (INFR/KDI) 236004558 specialista modelování dopravy INFR KDI vertelar@ipr.praha.eu
Korejs Daniel (INFR/KTI) 236004596 konstruktér - analytik INFR KTI korejs@ipr.praha.eu
Tollarová Anna Ing. (INFR/KTI) 236004526 specialistka technické infrastruktury INFR KTI tollarova@ipr.praha.eu
Tittl Lukáš Ing. (INFR/KDI) 236004578 specialista koncepce dopravy INFR KDI Tittl-L@ipr.praha.eu
Zajíček Jakub Ing. (INFR/KDI) 236004565 specialista koncepce dopravy INFR KDI zajicek@ipr.praha.eu
Petr Matěj (INFR/KDI) 236004742 konstruktér - analytik INFR KDI petr@ipr.praha.eu
Hák Karel Ing. (INFR/KDI) 236004568 vedoucí kanceláře KDI INFR KDI hak@ipr.praha.eu
Novotný Václav Ing. Ph.D. (INFR/KDI) 236005651 specialista udržitelné mobility INFR KDI novotny.v@ipr.praha.eu
Novák Michal Ing. (INFR/KTI) 236004552 vedoucí kanceláře KTI INFR KTI novak@ipr.praha.eu
Nykl Luboš Bc. (INFR/KTI) 236005649 specialista technické infrastruktury INFR KTI nykl@ipr.praha.eu
Čálek Martin Ing. (INFR/KDI) 236004557 specialista modelování dopravy INFR KDI calek@ipr.praha.eu
Zalabák Jan Ing. (INFR/KDI) 236004562 specialista koncepce dopravy INFR KDI zalabak@ipr.praha.eu
Zděradička Marek Ing. (INFR) 236004566 ředitel sekce INFR INFR zderadicka@ipr.praha.eu
Březina Ondřej Ing. (INFR/KTI) 236004585 specialista technické infrastruktury INFR KTI brezina@ipr.praha.eu
Binko Marek Bc. (INFR/KDI) 236004564 specialista koncepce dopravy INFR KDI binko@ipr.praha.eu
Benedikt Vojtěch Ing. (INFR/KDI) 236005029 specialista udržitelné mobility INFR KDI benedikt@ipr.praha.eu
Šmejcká Michaela (INFR) 236005638 koordinační pracovnice INFR smejcka@ipr.praha.eu
Szentesi Antal Ing. (PROV/KHS) 236005072 referent majetkové správy PROV KHS szentesi@ipr.praha.eu
Lebr Lukáš Ing. (PROV/ICT) 236005681 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT lebr@ipr.praha.eu
Prokleška Jan (PROV/ICT) správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT prokleska@ipr.praha.eu
Kofroňová Božena (PROV/KHS) 236004608 administrativní a spisová pracovnice PROV KHS kofronova@ipr.praha.eu
Mikula Vít Bc. (PROV/ICT) 236005009 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT mikula@ipr.praha.eu
Komorous Robert (PROV/KHS) 236004720 technický pracovník PROV KHS komorous@ipr.praha.eu
Pokorný Václav (PROV/KHS) technický pracovník PROV KHS pokorny@ipr.praha.eu
Částka Lukáš (PROV/ICT) 236005027 vedoucí kanceláře ICT PROV ICT castka@ipr.praha.eu
Vaic Julius (PROV/KHS) 236004595 technický pracovník PROV KHS vaic@ipr.praha.eu
Szkrobisz Daniel (PROV/ICT) 236004737 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT szkrobisz@ipr.praha.eu

Zobrazeno 1 - 30 z 224 záznamů      1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru