bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Lukeš Tomáš Ing. arch. (SSP/KMK) 236005627 vedoucí kanceláře KMK SSP KMK lukes@ipr.praha.eu
Nulíčková Irena (SPR/ARCH) 235 010 215 archivářka SPR ARCH nulickova@ipr.praha.eu
Kumsta Josef (SPR/ARCH) 235 010 216 archivář SPR ARCH kumsta@ipr.praha.eu
Zenkerová Zdeňka JUDr. Ph.D. (SPR) 236005055 ředitelka sekce SPR SPR zenkerova@ipr.praha.eu
Monzer Ladislav Mgr. (SPR/ARCH) dokumentátor SPR ARCH monzer@ipr.praha.eu
Zábranská Věra (SPR/ARCH) 235 010 214 archivářka SPR ARCH zabranska@ipr.praha.eu
Kumsta Ondřej Bc. (SPR/PER) 236004658 personalista SPR PER kumsta.o@ipr.praha.eu
Fedina Martin Mgr. (SPR/VEZ) 236005625 koordinátor veřejných soutěží SPR VEZ fedina@ipr.praha.eu
Pincová Jitka (SPR/VEZ) 236004615 specialistka veřejných zakázek SPR VEZ Pincova@ipr.praha.eu
Nováková Ivana JUDr. (SPR/PRAV) 236004614 vedoucí kanceláře PRAV SPR PRAV novakova@ipr.praha.eu
Šťastná Jitka (SPR) 236004712 asistentka SPR stastna@ipr.praha.eu
Záhorská Zuzana (SPR) 236005673 koordinační pracovník SPR zahorska@ipr.praha.eu
Šrubařová Hana (SPR/ARCH) 236005619 pracovnice spisové služby SPR ARCH srubarova@ipr.praha.eu
Kubiš Kamil Ing. arch. (SPR) 236005642 specialista pro postupy v územním plánování SPR kubis@ipr.praha.eu
Mach Eduard Mgr. (SPR/ARCH) 236005618 koordinátor spisové služby SPR ARCH mach_e@ipr.praha.eu
Marek Lukáš Mgr. (SPR/VEZ) 236004538 vedoucí kanceláře VEZ SPR VEZ marek@ipr.praha.eu
Monzerová Viola Mgr. (SPR/VEZ) 236005663 specialistka veřejných zakázek SPR VEZ monzerova@ipr.praha.eu
Raffayová Markéta (SPR/VEZ) 236004607 specialistka veřejných zakázek SPR VEZ raffayova@ipr.praha.eu
Koukalová Martina Mgr. Ph.D. (SPR/ARCH) 235 010 210 vedoucí kanceláře ARCH SPR ARCH koukalova@ipr.praha.eu
Mačejovská Lada (SPR/PER) 236004590 vedoucí kanceláře PER SPR PER macejovska@ipr.praha.eu
Makovec Milan Ing. (SPR/ARCH) 235 010 213 archivář SPR ARCH makovec@ipr.praha.eu
Obrová Ivana (SPR/PER) 236004733 mzdová účetní SPR PER obrova@ipr.praha.eu
Schorná Renata (SPR/PER) 236005674 mzdová účetní SPR PER schorna@ipr.praha.eu
Albrecht Petr MgA. (SPR/ARCH) 235 010 211 dokumentátor SPR ARCH albrecht@ipr.praha.eu
Minksová Jana (SPR/VEZ) 236005671 specialistka veřejných zakázek SPR VEZ minksova@ipr.praha.eu
Lehkoživová Regina (SPR/ARCH) 235 010 211 archivářka SPR ARCH lehkozivova@ipr.praha.eu
Bláha Václav (SPR/ARCH) 235 010 211 archivář SPR ARCH blaha@ipr.praha.eu
Heřman Pavel (SPR/ARCH) 235 010 218 archivář SPR ARCH herman@ipr.praha.eu
Vávrová Eva Ing. (SPR/VEZ) 236005067 specialistka soutěží o návrh SPR VEZ vavrova@ipr.praha.eu
Rabiňáková Kateřina Mgr. (SPR/PRAV) 236005033 právnička SPR PRAV rabinakova@ipr.praha.eu

Zobrazeno 31 - 60 z 224 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru