bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Handrychová Marcela (RED/KRP) 236004711 asistentka RED KRP handrychova@ipr.praha.eu
Alexeev Ester (RED/KRP) 236005041 asistentka RED KRP alexeev@ipr.praha.eu
Eisenberger Judita MUP. (RED/KRP) 236004584 specialistka zahraničních vztahů RED KRP eisenberger@ipr.praha.eu
Pajgrt Adam Ing. (RED/KRP) RED KRP pajgrt@ipr.praha.eu
Szentesi Antal Ing. (PROV/KHS) 236005072 referent majetkové správy PROV KHS szentesi@ipr.praha.eu
Lebr Lukáš Ing. (PROV/ICT) 236005681 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT lebr@ipr.praha.eu
Prokleška Jan (PROV/ICT) správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT prokleska@ipr.praha.eu
Kofroňová Božena (PROV/KHS) 236004608 administrativní a spisová pracovnice PROV KHS kofronova@ipr.praha.eu
Mikula Vít Bc. (PROV/ICT) 236005009 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT mikula@ipr.praha.eu
Komorous Robert (PROV/KHS) 236004720 technický pracovník PROV KHS komorous@ipr.praha.eu
Pokorný Václav (PROV/KHS) technický pracovník PROV KHS pokorny@ipr.praha.eu
Částka Lukáš (PROV/ICT) 236005027 vedoucí kanceláře ICT PROV ICT castka@ipr.praha.eu
Vaic Julius (PROV/KHS) 236004595 technický pracovník PROV KHS vaic@ipr.praha.eu
Szkrobisz Daniel (PROV/ICT) 236004737 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT szkrobisz@ipr.praha.eu
Šenková Alena Bc. (PROV/KHS) 236004722 referentka majetkové správy PROV KHS senkova@ipr.praha.eu
Vučković Vesko (PROV/ICT) 236005635 specialista tiskových a reprografických služeb PROV ICT vuckovic@ipr.praha.eu
Kohák Pavel (PROV/ICT) 236005683 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT kohak@ipr.praha.eu
Matola Michal DiS. (PROV/ICT) 236005009 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT matola@ipr.praha.eu
Vaňáčová Tereza Mgr. (PROV/KHS) 236005664 vedoucí kanceláře KHS PROV KHS vanacova@ipr.praha.eu
Buriánová Marcela (PROV/ROZ) účetní PROV ROZ burianova@ipr.praha.eu
Beitl Filip (PROV/KHS) 236005603 technický pracovník PROV KHS beitl@ipr.praha.eu
Prchal Pavel - PROV KHS prchal@ipr.praha.eu
Šídová Jana Bc. (PROV/ROZ) 236004581 účetní PROV ROZ sidova@ipr.praha.eu
Jelínková Jana Ing. (PROV/ROZ) 236005010 vedoucí kanceláře ROZ PROV ROZ jelinkova@ipr.praha.eu
Věrtelář Václav Ing. (INFR/KDI) 236004558 specialista modelování dopravy INFR KDI vertelar@ipr.praha.eu
Korejs Daniel (INFR/KTI) 236004596 konstruktér - analytik INFR KTI korejs@ipr.praha.eu
Tollarová Anna Ing. (INFR/KTI) 236004526 specialistka technické infrastruktury INFR KTI tollarova@ipr.praha.eu
Tittl Lukáš Ing. (INFR/KDI) 236004578 specialista koncepce dopravy INFR KDI Tittl-L@ipr.praha.eu
Zajíček Jakub Ing. (INFR/KDI) 236004565 specialista koncepce dopravy INFR KDI zajicek@ipr.praha.eu
Petr Matěj (INFR/KDI) 236004742 konstruktér - analytik INFR KDI petr@ipr.praha.eu

Zobrazeno 181 - 210 z 224 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru