bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Monzer Ladislav Mgr. (SPR/ARCH) dokumentátor SPR ARCH monzer@ipr.praha.eu
Hegerová Ragan Kateřina DiS. vedoucí kanceláře KRD hegerova@ipr.praha.eu
Prokleška Jan (PROV/ICT) správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT prokleska@ipr.praha.eu
Hejnová Tereza Mgr. (SSP/KIP) specialistka inovační politiky SSP KIP hejnova@ipr.praha.eu
Bärtl Štěpán Mgr. (SVV/CAMP) vedoucí kanceláře CAMP SVV CAMP bartl@ipr.praha.eu
Pokorný Václav (PROV/KHS) technický pracovník PROV KHS pokorny@ipr.praha.eu
Zapletal Rostislav DiS. (SDM/KVP) specialista architektonických projektů a soutěží SDM KVP zapletal@ipr.praha.eu
Peroutková Barbora Ing. (SVV/CAMP) programová koordinátorka SVV CAMP peroutkova@ipr.praha.eu
Kovaříková Lucie Ing. (SPI) Projektová manažerka pro prostorová data a systémy SPI kovarikova@ipr.praha.eu
Blanár Samuel Bc.(SPI/VAP) vývojář aplikací SPI VAP blanar@ipr.praha.eu
Bukovský Martin Ing. arch. (SPM/KMP) architekt SPM KMP bukovsky@ipr.praha.eu
Buriánová Marcela (PROV/ROZ) účetní PROV ROZ burianova@ipr.praha.eu
Vronský Martin Mgr. Art. (SVV/CAMP) projektant informačních a komunikačních systémů SVV CAMP vronsky@ipr.praha.eu
Prchal Pavel - PROV KHS prchal@ipr.praha.eu
Krtička Jan Mgr. (SSP/KSR) specialista strategie a rozvoje SSP KSR krticka@ipr.praha.eu
Vondra Jiří Mgr. (SPR/PRAV) právník SPR PRAV vondra@ipr.praha.eu
Havlová Hana Ing. arch. (SPM/KMP) architektka SPM KMP havlova.h@ipr.praha.eu
Pajgrt Adam Ing. (RED/KRP) RED KRP pajgrt@ipr.praha.eu
Koukalová Martina Mgr. Ph.D. (SPR/ARCH) 235 010 210 vedoucí kanceláře ARCH SPR ARCH koukalova@ipr.praha.eu
Albrecht Petr MgA. (SPR/ARCH) 235 010 211 dokumentátor SPR ARCH albrecht@ipr.praha.eu
Lehkoživová Regina (SPR/ARCH) 235 010 211 archivářka SPR ARCH lehkozivova@ipr.praha.eu
Bláha Václav (SPR/ARCH) 235 010 211 archivář SPR ARCH blaha@ipr.praha.eu
Makovec Milan Ing. (SPR/ARCH) 235 010 213 archivář SPR ARCH makovec@ipr.praha.eu
Zábranská Věra (SPR/ARCH) 235 010 214 archivářka SPR ARCH zabranska@ipr.praha.eu
Nulíčková Irena (SPR/ARCH) 235 010 215 archivářka SPR ARCH nulickova@ipr.praha.eu
Kumsta Josef (SPR/ARCH) 235 010 216 archivář SPR ARCH kumsta@ipr.praha.eu
Heřman Pavel (SPR/ARCH) 235 010 218 archivář SPR ARCH herman@ipr.praha.eu
Tollarová Anna Ing. (INFR/KTI) 236004526 specialistka technické infrastruktury INFR KTI tollarova@ipr.praha.eu
Navrátil Michal RNDr. Mgr. (SSP/KAP) 236004529 specialista analýz a prognóz SSP KAP navratil@ipr.praha.eu
Hrubešová Petra Ing. arch. (SDM/KVP) 236004531 architektka SDM KVP hrubesova@ipr.praha.eu

Zobrazeno 1 - 30 z 224 záznamů      1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru