bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Zemánek Ondřej Ing. (SDM/KPU) 236005609 urbanista a koncepční projektant SDM KPU zemanek@ipr.praha.eu
Havlová Zdeňka Ing. arch. Ph.D. (SPM/UAP) 236005608 architektka SPM UAP havlova@ipr.praha.eu
Pondělíček Michael Mgr. PhD. (SPM/KZI) 236005607 vedoucí kanceláře KZI SPM KZI pondelicek@ipr.praha.eu
Lejsková Karolina Mgr. (SPI/KPD) 236005605 správkyně prostorových dat SPI KPD lejskova@ipr.praha.eu
Beitl Filip (PROV/KHS) 236005603 technický pracovník PROV KHS beitl@ipr.praha.eu
Hainc Jaromír Ing. arch. Ph.D. (SDM) 236005556 ředitel sekce SDM SDM hainc@ipr.praha.eu
Pochmann Michal Mgr. (SPI/VAP) 236005096 vedoucí kanceláře VAP SPI VAP pochmann@ipr.praha.eu
Fořtová Jana Ing. (SPI/ZMD) 236005088 specialistka pro příjemku a výdej prostorových dat SPI ZMD fortova@ipr.praha.eu
Jebavý Libor Ing. arch. (SDM/KPU) 236005081 urbanista a koncepční projektant SDM KPU jebavy@ipr.praha.eu
Zapletal Rostislav DiS. (SDM/KVP) 236005080 specialista architektonických projektů a soutěží SDM KVP zapletal@ipr.praha.eu
Houser Lukáš Ing. arch. (SSP/KMK) 236005080 architekt SSP KMK houser@ipr.praha.eu
Veselka Pavel (SPI/ZMD) 236005077 specialista základního mapového díla SPI ZMD veselka@ipr.praha.eu
Szentesi Antal Ing. (PROV/KHS) 236005072 referent majetkové správy PROV KHS szentesi@ipr.praha.eu
Vávrová Eva Ing. (SPR/VEZ) 236005067 specialistka soutěží o návrh SPR VEZ vavrova@ipr.praha.eu
Kyselová Karolína Ing. (SPR/VEZ) 236005067 specialistka veřejných zakázek SPR VEZ kyselova@ipr.praha.eu
Vyskočilová Zuzana (SPI/ZMD) 236005065 specialistka pro příjemku a výdej prostorových dat SPI ZMD vyskocilova@ipr.praha.eu
Petrová Michaela Ing. (SPI/KPD) 236005062 správkyně prostorových dat SPI KPD petrova@ipr.praha.eu
Pospíšilová Michaela Ing. (SDM/KPU) 236005060 urbanistka a koncepční projektantka SDM KPU pospisilova@ipr.praha.eu
Roun Jiří (SPI/ZMD) 236005056 specialista základního mapového díla SPI ZMD roun@ipr.praha.eu
Zenkerová Zdeňka JUDr. Ph.D. (SPR) 236005055 ředitelka sekce SPR SPR zenkerova@ipr.praha.eu
Baron Bohdan Mgr. (SPI/KPD) 236005053 vedoucí kanceláře KPD SPI KPD baron@ipr.praha.eu
Bohuniczky Annamária Ing. arch. (SPM/UAP) 236005052 vedoucí kanceláře UAP SPM UAP bohuniczky@ipr.praha.eu
Recepce C 236005050 recepce_c@ipr.praha.eu
Bareš Vít Bc. (SPI/VAP) 236005045 vývojář aplikací SPI VAP bares_v@ipr.praha.eu
Otevřelová Dagmar (SPI/ZMD) 236005043 specialistka pro příjemku a výdej prostorových dat SPI ZMD otevrelova@ipr.praha.eu
Alexeev Ester (RED/KRP) 236005041 asistentka RED KRP alexeev@ipr.praha.eu
Kynclová Helena Ing. (SPI/ZMD) 236005035 specialistka základního mapového díla SPI ZMD kynclova@ipr.praha.eu
Rabiňáková Kateřina Mgr. (SPR/PRAV) 236005033 právnička SPR PRAV rabinakova@ipr.praha.eu
Benedikt Vojtěch Ing. (INFR/KDI) 236005029 specialista udržitelné mobility INFR KDI benedikt@ipr.praha.eu
Částka Lukáš (PROV/ICT) 236005027 vedoucí kanceláře ICT PROV ICT castka@ipr.praha.eu

Zobrazeno 61 - 90 z 224 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru