bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Holá Markéta Ing. arch. (SPM/UAP) 236005025 specialistka územně analytických podkladů SPM UAP hola@ipr.praha.eu
Vácha Marek Mgr. (SVV/KOM) 236005020 vedoucí kanceláře KOM SVV KOM vacha@ipr.praha.eu
Jeřábková Jitka Ing. (SDM/KPU) 236005014 urbanistka a koncepční projektantka SDM KPU jerabkova@ipr.praha.eu
Krupičková Zuzana (SDM) 236005013 asistentka SDM krupickova@ipr.praha.eu
Jelínková Jana Ing. (PROV/ROZ) 236005010 vedoucí kanceláře ROZ PROV ROZ jelinkova@ipr.praha.eu
Mikula Vít Bc. (PROV/ICT) 236005009 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT mikula@ipr.praha.eu
Matola Michal DiS. (PROV/ICT) 236005009 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT matola@ipr.praha.eu
Belej Adéla (SSP) 236005008 asistentka SSP belej@ipr.praha.eu
Volrábová Zuzana Ing. arch. (SDM/KPU) 236005006 urbanistka a koncepční projektantka SDM KPU volrabova@ipr.praha.eu
Čížkovská Michaela Ing. arch. (SDM/KPU) 236005006 urbanistka a koncepční projektantka SDM KPU cizkovska@ipr.praha.eu
Brabec Tomáš RNDr. Ph.D. (SSP/KAP) 236004746 specialista analýz a prognóz SSP KAP brabec@ipr.praha.eu
Hendrych Jakub Ing. arch. (SDM/KVP) 236004745 architekt SDM KVP hendrych@ipr.praha.eu
Kašparová Rozálie MSc. (SDM/KVP) 236004744 architekt SDM KVP kasparova@ipr.praha.eu
Mravčáková Viktória MgA. (SDM/KVP) 236004744 architekt SDM KVP mravcakova@ipr.praha.eu
Petr Matěj (INFR/KDI) 236004742 konstruktér - analytik INFR KDI petr@ipr.praha.eu
Hladík Jan akad. arch. (SDM/KPU) 236004741 urbanista a koncepční projektant SDM KPU Hladik@ipr.praha.eu
Szkrobisz Daniel (PROV/ICT) 236004737 správce informačních a komunikačních technologií PROV ICT szkrobisz@ipr.praha.eu
Procházková Renata (SPI/KPD) 236004736 správkyně prostorových dat SPI KPD prochazkova@ipr.praha.eu
Janáčková Jana (SPI/ZMD) 236004735 správkyně technické mapy SPI ZMD janackova@ipr.praha.eu
Lieberzeit Vladimír Ing. (SSP/KAP) 236004734 specialista analýz a prognóz SSP KAP lieberzeit@ipr.praha.eu
Obrová Ivana (SPR/PER) 236004733 mzdová účetní SPR PER obrova@ipr.praha.eu
Žižka Milan (SPI/ZMD) 236004731 správce technické mapy SPI ZMD zizka@ipr.praha.eu
Baroš Andrej Mgr. (SPI/VAP) 236004730 vývojář aplikací SPI VAP BAROS@ipr.praha.eu
Wenzlová Amáta Milena Ing. arch. (SDM/KPU) 236004729 urbanistka a koncepční projektantka SDM KPU wenzlova@ipr.praha.eu
Macháčková Anna Ing. arch (SDM/KPU) 236004728 urbanistka a koncepční projektantka SDM KPU machackova@ipr.praha.eu
Šenková Alena Bc. (PROV/KHS) 236004722 referentka majetkové správy PROV KHS senkova@ipr.praha.eu
Komorous Robert (PROV/KHS) 236004720 technický pracovník PROV KHS komorous@ipr.praha.eu
Bendová Jitka (RED/KRP) 236004718 vedoucí kanceláře KRP RED KRP bendova@ipr.praha.eu
Vojtěch Vladimír RNDr. (SSP/KIP) 236004716 specialista inovační politiky SSP KIP vojtech@ipr.praha.eu
Kočička Petr Ing. arch. (SPM/KMP) 236004714 architekt SPM KMP kocicka@ipr.praha.eu

Zobrazeno 91 - 120 z 224 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru