bool(false)
Telefonní seznam
bool(false)

Telefonní seznam

JménoSekce
resetovat filtr
Jméno Telefon Funkce Sekce Kanc. Odd. Email
Plášková Karolína M.A. Bc. (SDM/KVP) 236004619 architekt SDM KVP plaskova@ipr.praha.eu
Faktorová Věra (SPI/KPD) 236004618 správkyně evidence územních rozhodnutí SPI KPD faktorova@ipr.praha.eu
Špilar Jan Ing. (SPM/KMP) 236004617 architekt SPM KMP spilar@ipr.praha.eu
Pincová Jitka (SPR/VEZ) 236004615 specialistka veřejných zakázek SPR VEZ Pincova@ipr.praha.eu
Nováková Ivana JUDr. (SPR/PRAV) 236004614 vedoucí kanceláře PRAV SPR PRAV novakova@ipr.praha.eu
Špičák Martin Ing. arch. (SDM/KVP) 236004613 architekt SDM KVP spicak@ipr.praha.eu
Rajnišová Martina Ing. (SPM/KZP) 236004612 pořizovatelka dokumentace SPM KZP rajnisova@ipr.praha.eu
Kofroňová Božena (PROV/KHS) 236004608 administrativní a spisová pracovnice PROV KHS kofronova@ipr.praha.eu
Raffayová Markéta (SPR/VEZ) 236004607 specialistka veřejných zakázek SPR VEZ raffayova@ipr.praha.eu
Synková Renata Ing. arch. (SDM/KPU) 236004602 urbanistka a koncepční projektantka SDM KPU synkova@ipr.praha.eu
Kloudová Michaela Ing. arch. (SSP/KMK) 236004601 specialistka rozvoje SSP KMK kloudova@ipr.praha.eu
Rákosníková Zuzana Ing. arch. (SDM/KPU) 236004599 vedoucí kanceláře KPU SDM KPU rakosnikova@ipr.praha.eu
Ent Zdeněk Ing. arch. (SPM/KZI) 236004598 architekt SPM KZI ent@ipr.praha.eu
Korejs Daniel (INFR/KTI) 236004596 konstruktér - analytik INFR KTI korejs@ipr.praha.eu
Vaic Julius (PROV/KHS) 236004595 technický pracovník PROV KHS vaic@ipr.praha.eu
Caha Ivo RNDr. (SPM/KZI) 236004594 specialista přírody krajiny SPM KZI caha@ipr.praha.eu
Fejfar Martin Mgr. (SPM/KZI) 236004593 specialista přírody krajiny SPM KZI fejfar@ipr.praha.eu
Mačejovská Lada (SPR/PER) 236004590 vedoucí kanceláře PER SPR PER macejovska@ipr.praha.eu
Kosková Zuzana Ing. arch. (SDM/KPU) 236004588 urbanista koncepční projektant SDM KPU koskova@ipr.praha.eu
Lepša Jan akad. arch. (SDM/KPU) 236004588 urbanista a koncepční projektant SDM KPU lepsa@ipr.praha.eu
Březina Ondřej Ing. (INFR/KTI) 236004585 specialista technické infrastruktury INFR KTI brezina@ipr.praha.eu
Eisenberger Judita MUP. (RED/KRP) 236004584 specialistka zahraničních vztahů RED KRP eisenberger@ipr.praha.eu
Balun Marek Mgr. (SPI/VAP) 236004582 vývojář aplikací SPI VAP balun@ipr.praha.eu
Šídová Jana Bc. (PROV/ROZ) 236004581 účetní PROV ROZ sidova@ipr.praha.eu
Tittl Lukáš Ing. (INFR/KDI) 236004578 specialista koncepce dopravy INFR KDI Tittl-L@ipr.praha.eu
Brlík Milan MSc. (SVV/PAR) 236004575 vedoucí kanceláře PAR SVV PAR brlik@ipr.praha.eu
Pelčíková Pavla MSc. (SVV/PAR) 236004575 specialistka participačních procesů SVV PAR pelcikova@ipr.praha.eu
Fasurová Tereza Mgr. (SVV/PAR) 236004575 specialistka participačních procesů SVV PAR fasurova@ipr.praha.eu
Ditrich Filip Ing. arch. (SDM/KPU) 236004571 urbanista a koncepční projektant SDM KPU ditrich@ipr.praha.eu
Irová Jana Mgr. (SPI/KPD) 236004570 správkyně prostorových dat SPI KPD irova@ipr.praha.eu

Zobrazeno 151 - 180 z 224 záznamů    předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru